| LoveIsFunny a întrebat:

BUNA TPU! am o intrebare...fostul meu iubit inca tine la mine si eu mai tzin la el dar nu stiu daca merita a ne impacam...(ajutati-ma pls ) va rog sa nu ma criticatzi pls Multumesc:* dau fundahappy

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Din moment ce inca tineti unul la altul, mai dati o sansa iubirii voastre.
Bineinteles, daca motivul despartirii nu a fost unul de nedepasit!

| Picasso a răspuns:

Pai mai daca e "fost" atunci lasa-l sa fie "trecut" adica iti va fi mai dificil sa te obishnuiesticu situatia stiind ceea ce a facut sau motivele de cearta! daca stiti sa va schimbati in favoarea la amandoi desi ee...nu stiu! atunci succes!
mai sunt baieti, si lasa sentimentele deoparte!
succes! vreau FUNDA big grin

| VadTot a răspuns:

Pai depinde de ce v ati despartit. Daca nu ti a gresit foarte grav s au tu lui cred ca ar fi frumos sa va reluati relatia.dar cel mai bine tu stii ce ai de facut.Cred ca daca ai sta un pic si ai analiza si ai privi in adancul sufletului tau Faci alegerea cea mai potrivita. succes.Astept sa mi spui ce ai facut.

| Adriano_3072 a răspuns:

Dupa parerea mea, intrebarea ta e putin cam incordata pentru cei care vor sa iti raspunda. Sunt multe variabile la jos, nimeni nu iti cunoaste viata, prin ce ai trecut cu prietenul tau, etc.
Daca tu crezi ca este etalonul tau...atunci pune mana iar pe el happy