| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata:Un baiat care lucra la noi la la casa(cam vorbaret) tot glumeste cu mine imi pune ghicitori laughing ba chiar m-a invitat sa-l vad la u concurs e fotbal.El e mai mare ca mine cu multi ani si stie asta.Ma place? laughing(prin asta nu spun ca imi place de el)

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

E nu-ți place.

| Athée a răspuns:

Te place!

| Geezgirl a răspuns:

Ghicitori?

Sigur te place! laughing

| MariaLove90 a răspuns:

Posibil sa te placa, sau poate vrea sa aveti o relatie serioasa, sau o relatie de prietenie. Doar ai grija, sa nu faca misto de tine. Daca ai avea curaj, intreaba-l ce vrea de la tine cu adevarat. Bafta happy

| anonim_4396 explică (pentru MariaLove90):

El are 25 sau 26 eu sunt cu mukt mai mica si stie asta totusi nu cred ca ma place

| MariaLove90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Posibil sa te placa.Varsta conteaza cel mai putin. happy