| Anonima209437 a întrebat:

am o intrebare ce tot mi-o pun de mult timp dar nu gasesc raspuns sad Pe orice intreb nu-mi gaseste un raspuns clar,daca un baiat te invita in oras sa va plimbati inseamna neaparat ca te place? P.S a spus ca face cinste cu ceva,prima data m-a invitat pe mine si am spus ca n pot,chiar vroia sa mearga in oras si a invitat o alta fata, am 13 ani si el la fel, cu mine sta mult mai mult decat cu ea dar trebuie sa stiu l-am intrebat daca place si a spun nu dar

Răspuns Câştigător
| Radu284 a răspuns:

Tu ai invita o persoana sa iasa cu tine daca nu iti place de ea?

| Anonima209437 explică (pentru Radu284):

Nu...

| Radu284 a răspuns (pentru Anonima209437):

Vezi? Ti-ai dat singura raspunsul.

5 răspunsuri:
| S3S3an a răspuns:

Poate ca te place sau doar vrea sa petreaca timpul cu cineva interesant. Accepta oricum nu pierzi nimic. Totusi fii atenta si daca te place sa nu il lasi sa te sarute sau alt ceva ca cred ca inca e prea devreme si o sa ai timp pentru baieti

| SzbInfinite a răspuns:

Păi poate te place ca pe o prietenă şi vrea să îşi petreacă timpul cu tine :*

| AnaM1 a răspuns:

Nu, nu înseamnă neapărat că te place. Poate te place ca pe o amică, îi place să fie în prezența ta