| Jurjut_Oana_1999 a întrebat:

am o întrebare pentru doamne/femei...Cum se simte cand ai orgasm?
Am 21 de ani si o relatie de 4 ani dar inca nu sunt constientă cand, daca si cum se simte orgasmul. Tin sa precizez ca am încercat mai multe situații in care ar fi trebuit sa ma orgasm si mereu se simte diferit. Cu iubitul e o placere foarte mare dar niciodata nu am simtit acea tensiune in pântec, am incercat cu jucarii sexuale iar in conditia asta pot spune ca am simtind o placere mult prea mare, începeam sa tremur dar apoi ma opream, uneori aveam o nevoie imensă sa merg la baie iar ultima situație am patit-o practic stand in pat cu picioarele încrucișate uitânduma la porno, a fost acea tensiune din pantec(nu foarte puternică) iar apoi simțeam un fel de spasme in vagin.
Mulțumesc anticipat❤

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa se simte, totdeauna diferit. E ca la dentist când te doare. Totdeauna diferit.

| mihai69 a răspuns:

Cum zice @supica, plus încă ceva: încearcă să te "joci" în baie, iar atunci când ai senzația de "mers la baie" să nu te oprești pentru că ești deja acolo. S-ar putea să ai surpriza că ești una dintre fericitele capabile de ejaculare feminină. Mergi până la capăt și lasă-te cuprinsă de senzații.
Succes!

| Sofer a răspuns:

Tremuratul și spasmele. Atunci ști ca ai orgasm.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, tremuratul, senzația că trebuie să mergi la baie și spasmele = orgasm. Dar nu știu dacă ai ajuns până la capăt sau dacă au fost prea puternice din moment ce încă ești nesigură dacă ai avut sau nu laughing