| 5IrOK a întrebat:

Am o intrebare si eu...
Este o fata de care jimi place mult dar am intrebat-o... si a zis nu
Vorbim mult pe yahoo petru ca nu prea iese afara Si in multe nopti o visez ca ne intalnim pe afara ca vorbim... deoarece afara ea nu prea vorbeste cu mine... parca ma place
De ce o visez? ...cand ma trezesc Dimineata di fiecare data cand Imi dau seama ca am visat imi vine sa plang

Răspuns Câştigător
| andreeasweetlove a răspuns:

O visezi pentru ca tii foarte mult la ea iar cand te trezesti iti dai seama ca visul nu poate deveni realitate si ramane doar un vis...
O spun din experienta :*
Succes cu fata, nu fii timid intreab-o daca vrea sa fiti impreuna pana nu e prea tarziu (crede-ma am dreptate)
Succes... funda?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asa patesc cei ce se joaca pe calculator. Viata reala e afara.

| 5IrOK explică (pentru neutrino):

Da frate 3 ore la pc e o viata... poate ca joc mt2 si cs dar nu inseamna ca nu traieac

| Osanu_Oana_1992 a răspuns:

OOOOOOOOOOOOOOHHHHHHHHHHH! Cred ca asta este iubire adevarata!