| iustyn93 a întrebat:

Buna TPU am o problema am avut o prietena care m-a inselat a cu un prieten fix de ziua de revelion. dar mai e si altceva ne-am despartit nu m-am intalnit cu ea vreo o saptamana, dar ma tot sunat mi-a zis din trecut cade ce s-a despartit de mine. aseara am vorbit cu ea sa nu ma mai sune sa nu ne mai vedem de loc. eu sunt in scoala cu ea si nu nici nu a mai fost pe la scoala din cauza asta nu vreau sa o vad impreuna cu ala. dar azi am chemat-o pe la mine sa-mi deea o tog si a venit am facut si sex. dar a zis ca ma iubeste, si eu tin la ea dar nu ma crede si a inceput sa planga, a zis ca daca avean rabdare nu era asa nu stiu ce sa fac cum sa procedez mi-e greu sa stiu ca umbla si cu mine si cu el as vrea un sfat

Răspuns Câştigător
| On3St4r a răspuns:

Bă frate chiar în ziua de revelion? Păi dacă ai îmbătat-o până ai zis ajungă? Eu dacă aș fi în locul tău aș continua să o... și nu mai pun suflet. Singurul mod ca cineva să nu îți răneacsă inima este ca tu să pretinzi că nu ai una. Numai bine!

8 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Te foloseste si atita tot!laughingPentru ea esti doar un simplu obiect ok? Scuza ma ca te jignesc dar asta i adevarul! Asa Ca Fa ti alta prietena si da o uitarii ori ramai pe post de obiect!

| Alexandru4234324 a răspuns:

Frate treci peste! Fetele sunt ca telefoanele crede-ma! nici na iesit primul model ca apare unul nou hahahaha.O sa te surprinzi cand o sa fezi cate "modele de telefoane" o sa ai dupa ce ai trecut peste crede-ma!

| WildDream a răspuns:

Te iubeste atat de "mult" ca te inseala si tu te respecti atat de "mult" de faci sex una doua cu ea si te mai pune si pe ganduri daca sa fii cu ea sau nu. Da-o in colo, cand a fost cu tine te-a inselat si acum te gandesti sa fii cu ea cand are deja pe altu? O roata de rezerva? Pentru ce? Pentru o fatuca care te duce cu zaharelu si te ia de fraier...
Ps: si eu sunt fata si o vad ca pe o panarama si sa vad ca astea totusi au atata curaj incat tot ele acuza imi provoaca sila. Da na stie ca te fraiereste si de aia te ia cu iubire si din astea...

| m00n a răspuns:

Daca te-a inselat o data, o mai face si a doua oaralaughingCum te poti gandi ca tu, are ai fost primul cu ea, ai putea sa fii in postura de "al doilea"cat ea umbla cu celalalt? Ori te iubeste si ramane cu tine ever(pana va certati de tot), ori ramane cu ala.Cu amandoi nu se poate

| LittleEvil666 a răspuns:

Da e greu daca spui ca tii la ea dar ti-o zic din roprie experienta daca o ierti usor va vedea ca ai facut asta si se poate gandii ca pe viitor daca o sa te insele o sa o ierti ca tii la ea.
Sfatul meu las-o o perioada trateazo mai rece dar nu foarte rece, mai tachineaz-o putin si cand vezi cum se comporta si pe cine alege dintre voi doi iti vei da seama pe cine "iubeste" desii daca te iubea cum zicea ea nu te insela.
Inselatul nu e o greseala e o alegere...
Decizia cea mai buna e la tine nu la noi cei de aici tu decizi daca vrei sa ai acorzi o sansa desi eu unul nu as face asta doar pentru ca s-a culcat cu mine sau alte lucruri de genul o relatie nu se bazeaza doar pe asta si in plus nu esti cu ea dar ati facut sex gandeste-te ca poate si cu ala va face la fel...
Eu zic sa nu ai acorzi atentie si sa vezi cum se comporta...

| llljk a răspuns:

Bună

Vorbeşte cu ea, spune-i ce te deranjează.

Nu găseşte afectiune necesară la tine, nu o împlineşti pe plan emoţional, fizic, şi poate în compania lui se simte mai în siguranţă.

| Cateweline a răspuns:

Salut! Eu te-as sfatui sa ii spui sa se desparta de ala daca te iubeste. Daca nu se desparte inseamna ca tea folosit
sau ca va iubeste pe amandoi

| iustyn93 explică:

Va multumesc tare mult o sa bag la cap toate astea dar am tratratato asa cum am crezut eu ca e bine si nici mie nu mi se pare normal se duce cu mine se duce cu altul vine la mine si imi zice ca a durut 2 saptamani craci nici asa nu e bine si vine la mine o face si cu mine am incercat sa o resping din cuvinte dar cand e in fata mea ma imoaie mai bine nu ii raspund nici la tel nu ma mai duc nici la scoala poate asa o sa fie mai bine