| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o problema azi-noapte m-am visat ca murisem si Dumnezeu era langa mine etc, si in al doilea vis am visato pe bunica mea care este moarta de 2 ani si era in camera la ea spiritul ei si orice om care intra in acea camera i se infigeau cutite, furculite in el si in acel vis am visat altceva oarecum ciudat, era cineva care se deghizea in moarte si umbla pe acolo sa ne sperie creck de vreo 2 ori sa deghizat cineva in moarte am mai visat acum 1 an un vis in care murisem si eram cu Iisus si mergeam pe acolo si ma simteam bine etc. nu stiu ma cam sperie astept raspunsuri de la voi ce inseamna aceste visuri dau funda promit

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Nu iti face girji sunt multe vise si eu am visat multe chesti. du-te la biserica pune o lumanare stai putin la slujba si o sa te simti mai bine. si inainte sa adormi gandeste-te la ceva frumos la pr tau prietenele tale familie happy.

7 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Bunica ta cred ca vrea sa-i dai de pomana.
Si daca te-ai visat mort inseamna ca ti-a murit moartea.
Te-ai uitat la un film de groaza sau ceva?

| Acadeeeaa a răspuns:

Chiar daca un minuthappy... creierul percepe puteai sa te uiti si cateva secunde la ceva de groaza. incearca sa te inchini inainte de a te culcahappy.
funda?

| d33utza003 a răspuns:

Capsunicaaa are dreptate.Si daca l-ai visat si pe Iisus inseamna ca ai fost cuminte sau ca ...in caz ca exista cu adevarat ceva dupa.vei ajunge in rai.

| Jeryko a răspuns:

Mda m-am uitat la un coleg la un film de groaza dar doar 1 minut ff putin nu cred ca este din aceasta cauza

| Jeryko a răspuns:

Capsunicaa scuze am dat deja fundasad si sunt junior nu pot vota

| Stein a răspuns:

Frate zici ca esti un mos nebun de la mine de la tara care se crede mana dreapta a lu dumnezeu(care nu exista)

| Dedegs a răspuns:

Fă-ti rugaciunea inainte de culcare si poate n-o sa mai visezi asa urat!