| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema...dar ca sa o intelege-ti trebuie sa va spun toata povestea...
Acum's 3 saptamani am fost intr-o excursie cu clasa, si petrecand mult timp cu el, (iar acest timp consta in 2 nopti: prima noapte am dormit cu el, deoarece fetele din camera mea nu vroiam sa dormim in camera primita, Iar a doua noapte am dormit eu cu el si inca o fata, dar dupa eu m-am mutat in alta camera, si a venit si el acolo) Iar dupa excursie am vorbit destul d emult, avand in vedere ca particip la bal cu el. Dar de cateva zile abia de ma mai baga in seama. Voi ce credeti?

9 răspunsuri:
| pursisimpluAlex a răspuns:

Acum daca ai dormit cu el in camera nu neaparat trebuie sa fie ceva intre voi. daca nu ti-a dat de inteles ceva ca te place sau stiu eu. happy

| Bia125 a răspuns (pentru pursisimpluAlex):

Poi in prima noapte am dormit doar o ora, si in rest am vorbit si ne-am jucat pe ceva joculete. Dar faza e ca de si prietenii lui erau in camera de langa, nu ma lasa singura, si chiar daca venea vreo colega sa stea cu noi, el tot nu pleca. daca eu plecam in alta camera, venea si el. Iar cand am plecat acasa mi-a carat bagajul, desi i-am spus ca ma descurc. Ce sa inteleg din asta? avand in vedere ca de 3 zile ma ignora aproape total?

| pursisimpluAlex a răspuns (pentru Bia125):

Poate doar e un baiat de treaba ii place sa petreaca timpu cu tine sa te ajute cu bagaju dar nimic mai mult. vorbeste cu el cel mai bine mai afla cate ceva.

| Bia125 a răspuns (pentru pursisimpluAlex):

Mersi!

| Bia125 a răspuns:

Nu cred ca am fost prea clara. Nu am stat doar 2 zile impreuna, am inceput sa petrecem zilele, (dupa scoala) impreuna.

| BugsBunny034 a răspuns:

Ce sa credem ca baiatul te considera o amica, ca biatul este prea ocupat sa mai aiba timp de o relatie, ca s-a indragostit de alt cineva, ca vrea sa incerce ceva nouwinking sunt mai multewinking

| Miihaelllaaa a răspuns:

Probabil s-a imprietenit cu altcineva care ii se pare drag, ori s-a indragostit ( inseamna acelasi lucru ) ori are retineri cu scoala sau familia. dar cred ca cel mai bine ar fi sa ii zici ca de ce nu mai sunteti atat de apropiati. sau invita-l sa iesiti afara si daca te refuza cred ca e ceva care chiar il supara pe el. intreaba-l daca e suparat pe tine, pentru ca din cate ai spus tu, probabil tu il placi, sau poate la el atunci a fost doar o chestie de moment :-s Nu stiu :-s
Sper sa ti-am fost de ajutor, si daca ai nevoie de mine imi poti da un mesaj pe TPU :*
Succes! love struck

| Alchimie a răspuns:

Daca crezi ca el e cel potrivit atunci nu exista o perioada de timp. dar doar faptul ca ati stat 2 zile m-ai mult aman doi nu prea ai cum sa formezi ceva

| Mosternag a răspuns:

Indragostit laughing