| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o problema eu vreau sa ma intalnesc cu prietenul meu...dar parintii mei nu stiu si nu vreau sa afle si nu stiu ke sa faccrying

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic.

| Schwarzz a răspuns:

Spune-le ca mergi la o prietena sau la magazin.

| AaN56 a răspuns:

Situatia asta e si la mine dar problema e mai grava ca ma cunoaste tot orasu..La tine ar fi mai usor spune ca mergi inainte la o prietena sau o scuza ceva proiect la scoala etc.

| culmea a răspuns:

Cand dragostea vorbeste, vocile tuturor zeilor para fi adormite in armonia raiului.

| culmea a răspuns:

Deci nu stiu.

| carmencita09 a răspuns:

Spune ca ramai peste noapte la prietena cea mai buna...si apoi prietena ta te va ajutabig grin