| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema grava.
Vorbesc cu o fata de o luna.
Eu am 23 de ani si sunt virgin. Fata este mai mica decat mine, la fel si ea nu are experienta in sex.
Pff.. nici nu stiu cum sa zic, la inceput totul e ok, ne sarutam, mangaieri totul e super.
Dar la urmatorul prag nu pot sa sar. Mai mult de atat nu pot sa fac.
Mentionez ca este prima fata cu care am ajuns pana aici.
Imi este frica jur, imi este rusine sa zic asta dar asa este.
Si nu stiu ce sa fac. Imi este urat, ma gandesc si la fata...
Si nici nu pot sa ii zic asa ceva, bine probabil simte si ea.
Ce sfaturi imi dati?
Am mai citit pe net ca din cauza ca ma uitam mult la filme cu adulti, si ma excitam doar la contact vizual mult timp.
Imi este groaza sincer.
Eu de felul meu sunt mai timid, am avut sincer multe prietene, dar pana aici nu am ajuns niciodata. Daca va rog un sfat.
Mersi.

3 răspunsuri:
| Rorry a răspuns:

Eu zic sa ii spui ce simti, poate si ea simte la fel sau poate nu intelege ce se intampla si se simte respinsa....asa mai bine ii zici si rezolvati impreuna

| anonim_4396 explică (pentru Rorry):

Cum adica ce simt? Nici eu nu stiu ce simt asta e baiul

| Rorry a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica ce gandesti, ce ai scris mai sus, la asta ma refeream