| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema,,, imi place un baiat care a aflat ca-l plac (nu de la mine) si acum se da la o amica de-a mea, desi nu o place,, el crede ca acea fata il place big grin... nu cred ca este asa si nu inteleg de ce face asta sau ce vrea de la mine sau ce castiga daca ma face sa sufar... voi ce credeti?,, as fi interesata de parerea unui baiat, de ce ar face asa ceva? straight face
Ce credeti ar trebui sa merg mai departe?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca baiatul stie ca-l placi si nu si-a manifestat interesul fata de tine, nu ai decat sa faci un pas inapoi. Nu este important pentru tine daca lui ii place sau nu de colega ta, este strict problema lui.

| Agentuu a răspuns:

Lasa-l in pace.ori ii e rusine sa fie cu tine, ori nu-i placi, sau poate vrea doar s-o f... pe aia rolling on the floor.

| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Buna. Sunt fata. Daca te trateaza asa ar trebui sa nu-l mai bagi in seama.
Pa-pa

| CrisaCriss a răspuns (pentru AndreeaDiana9999):

Multumesc de raspuns :*
P.S. : nu ma refeream ca nu ma intereseaza parerea fetelor, ba din contra,, m-am exprimat gresit,, voiam sa zic ca m-ar interesa sa stiu de la un baiat de ce el (daca ar fi in aceasta situatie) ar actiona astfel happy

| AndreeaDiana9999 a răspuns (pentru CrisaCriss):

Aha. Sa stii ca am trecutprintr-o experienta asemanatoare cu a ta. Si a fost mai usor sa-l las in treaba lui. Sigur vei gasi pe altcineva caruia sa-i pese :*.

| CrisaCriss a răspuns (pentru AndreeaDiana9999):

Multumesc de raspuns :*