| sophia95 a întrebat:

am o problema legata de sentimente. E un baiat la noi in clasa pe care cred ca am inceput sa il plac. El e de treaba si amuzant, ma face tot timpul sa rad si sta numai cu mine in pauze. Dar prietena mea este si ea indragostita de el, sta cu el la unele ore si flirteaza cu el. Intrebare este, voi credeti ca ma place pe mine sau pe ea? adevarul e ca ea arata mai bine fizic decat mine *eu sunt mai plinuta* dar el mi-a spus ca sunt mai frumoasa. Deci voi ce credeti? Ma place pe mine sau pe prietena mea?

Răspuns Câştigător
| smileforme01 a răspuns:

Stii cum sunt baietii.nu stiu clar ce sentimente au. poate sa-i placa si te tine si de prietena... orice e posibil.cred ca ar trebui sa vorbesti cu el.happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori baietii sunt mai indecisi si pana la urma, el este cel care trebuie sa spuna de cine ii place. Nu trebuie sa crezi ca prietena ta, arata mai bine ca tine. Daca te aranjezi, un pic de machiaj o sa faca mult. Dar dc nu vei fi cu el mai sunt si alti baieti. Mult succes.

| Cristi_Leahu_1996 a răspuns:

Eu zic sa-ti omori prietena, si sa ramai fericit cu el pana la adanci batraneti!