| NiKoL7 a întrebat:

Am o problema mai ciudata! laughingPana acuma iubitului meu nu ii pasa cum arat, ma vroia pentru comportament! Dar deodata a inceput sa ma vrea goala x_X :-s si tot am refuzat dar a insistat si ne-am cam certat in seara asta! CE credeti ca e dr facut!?

20 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Când un băiat îți spune că te place doar pentru comportament să știi că minte de îngheață apele.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Din ce vad in poza esti destul de mica. Ai grija cu cine faci chestiile astea, sa nu regreti dupa. Lasa-l sa se gandeasca mai bine la ce a facut, si daca mai insista sa te dezbraci desi nu vrei, desparte-te de el.

| iubesc a răspuns:

E destul de clar ca a profitat de tine, daca vrei un astfel de baiat fa tot ce vrea el si o sa ajungi foarte bine!

| h3r a răspuns:

Ma ia cu durere de cap când vă aud...tu habar n-ai ce zici - „Pana acuma iubitului meu nu ii pasa cum arat, ma vroia pentru comportament! Dar deodata a inceput sa ma vrea goala"...

| Dariusuu a răspuns:

Potoleşte-i poftele până nu rămâne singur, totuşi ai 15 ani nu 25, dă-i de înţeles că nu vrei şi gata.

Ai grijă să nu există un interes între voi 2.

Te pup.

| Cristiann25 a răspuns:

Hai ca m-ai facut sa rad rau de tot!"ma vrea goala" nebunatico!

| sayWhaaat a răspuns:

Decat cu o iubita ca tine, mai bine fara, saracu' baiat.

| 7639781254 a răspuns (pentru sayWhaaat):

In caz ca nu stiai, fetele nu sunt obiecte sexuale.

| Mirke a răspuns:

Pai de cat timp sunteti? nu crezi ca o se te vada o data si o data? vrea si el sa desfaca ambalajul, la strand n-ati mers? tu nu-l vrei gol? daca ti-e rusine, pune o lumanare sau o semilumina, si jucati ceva pe dezbracate, un pic de alchool si ve dezlantuiti. vezi ce iese. nu ti-am inteles problema.

| adywow a răspuns:

Baiat destept, abordare proasta, saracu vrea soar sa ti-o puna laughing)

| UngUrU777 a răspuns:

Analfabeto, dezbracate, lasa-l sa te f**a! Ce ai de pierdut?

| HolyPotato a răspuns (pentru UngUrU777):

Înainte să-i spui ei analfabetă uită-te la cum ai scris tu. Cuvântul dezbracă-te se scrie cu cratimă.

| cristinel87 a răspuns:

N-ai decat sa te dezbraci! Vezi tu alta situatie ca sa mai fii cu el?

| Mishelle060612 a răspuns:

Pai daca te vrea goala, cum zici, inseamna ca a profitat intr-un fel de tine, daca te-ar fi iubit intr-adevar pentru comportament nu-ti cerea asta, MARE GRIJA

| NiKoL7 explică (pentru Mishelle060612):

Nu cred! E prea dragut! Sea cerut scuze!

| HolyPotato a răspuns (pentru NiKoL7):

Și încă ceva, normal că e drăguț cu tine și și-a cerut scuze că a văzut că nu merge. Doar un dobitoc ar încerca să facă o fată să se culce cu el purtându-se urât. Nu fii naivă! Toți băieții știu să se poarte frumos până obțin ce vor. Când se va despărții de tine să știi care-i motivul, dar bineînțeles el nu-ți va spune în față că despre asta a fost vorba. Să nu-l lași să profite de tine!

| iuliaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai depinde cati ani ai.big grinD, daca ai cam sub 17-18 ani nu iti recoman sa te culci cu ell.big grinD Spune-i sa astepte, ca nu esti pregatita.happy

| NiKoL7 explică (pentru iuliaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Am 15 =] si nu vrea sa se culce cu mine¡¡!

| HolyPotato a răspuns (pentru NiKoL7):

Nu vrea ÎNCĂ să se culce cu tine, dar încet încet la asta vrea să te îndemne. Câți ani are el? Dacă are la 17/18 e clar. Și mai spuneți că "iubirea n-are vârstă"...mereu se va ajunge aici.

| Maya13042000 a răspuns:

Daca pana acum nu ii pasa cum arati si acum te vrea goala, este clar ca pana acum te-a folosit si ar trebui sa ii dai papuci!
PS:nu te schimba pentru o persoana ca el! meriti ce-i mai bun! funda?