| Barnutiu_Cristi_1996 a întrebat:

Buna TPU am o problema nu stiu ce sa fac, de cand m-am despartit de fosta iubita acus cateva luni nu mai am ancredere an mine am moralu prabusit la pamant plus si alte feteasi bat joc de mine deoarece zic cas urat numa sa ma supere ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| kim33 a răspuns:

1 daca tu crezi ce zic ele esti praf
2 ar trebuie sa-ti cauti o fata pe sufletul tau
3 daca te mai jignesc le poti spune bravo mie nu ai dc sa fi doborat fi tare si cautati o pers care te place si aveti incredere unu in altul atinci le vei da peste nas celor care spun ca esti cum esti

5 răspunsuri:
| RobertClaudiu a răspuns:

Sa nu iti pese ce zic si cand zic chestii din astea spune-le dar voi v-ati uitat azi dimineata in oglinda inainte sa vb despre mine Si stai linistit fii mai indraznet cu curaj si totul va fi OK! CREDEMA

| neutrino a răspuns:

Dupa felul in care te exprimi in scris, este si normal sa rada (si) fetele de tine.

| kiv1990 a răspuns:

16 ani si te-ai despartit de iubita, are lumea experienta de viata. treci peste asta tu esti barbat sau ce naiba. te plingi de parca ai fi o fata. mai pe scurt cauta-ti alta.

| Deea5546 a răspuns:

Incearca sa treci peste, nu uita nimeni nu este perfect:*

| MimiMiriam123 a răspuns:

Nu le baga in seama si incearca sa treci peste despartirea de fosta(totusi au trecut cateva luni), trebuie sa fii mai vesel. Poate de aceea fetele alea rad de tine(pentru ca te vad tot timpul suparat).big grin