| Blondix99 a întrebat:

Am o problemă, vreau doar sa
Ma lamuriti NU VREAU sfaturi gen: nu e bine ce faci, e prea repede
Etc.deci,am 17 ani, as dori sa ma mut cu prietenul meu,major fiind. In situatia aceasta ma poate obliga cineva sa ma intorc acasa daca eu stau de buna voie cu el? Gen mama, politia. adica nu as vedea sensul, ca la 18 as pleca iar. Eu stiu ce e mai bine pentru mine, vreau doar sa imi spuneti din punct de vedere legal! ( o cunostinta de a mea a plecat de la 16 are si un copil intre timp si parintii nu au putut sa o oblige nimic cu politia de aceea intreb!). Dau funda, pupici!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

love struck ar putea sa-l adauge la corupere de minore, pr0asta influenta asupra unei minorehappyetc...(poate sa mi te aduca acasa, inapoia, cu forta)love strucklove struck

nu sti nimic cei bine pentru tine happy pentru cineva asa precum tine(grabita), relatia aia, nu v-a dura mai mult de 2aniwinking

| Blondix99 explică (pentru Zabbyel):

Hai ma lasi cu textele cu puscaria, toti sunteti cu mentalitatea asta, il baga la corupere atat timp cat
Subiectul principal adica EU spun ca nu s-a intamplat asa ceva?laughing fi serios\a!

| Speed99 a răspuns (pentru Blondix99):

Lasa-l pe Zabi in prostia lui. E o nulitate si o ironie de om, nici el nu stie ce vorbeste.winking

| Blondix99 explică (pentru Speed99):

Vad! Dar ai putea sa imi raspunzi tu la intrebare

| Speed99 a răspuns (pentru Blondix99):

Vazusem ca deja ai declarat un raspuns castigator, credeam ca ti-ai rezolvat problema.

| Zabbyel a răspuns (pentru Blondix99):

Legea ii v-a asculta pe parinti, ci nu, copile ratacite! nu este o mentalitate, ci asa este legea happy, sub 18 anisori(mi-esti doar o copila fraierita+abuzata de 1adult)
desigur cand ai sa-mi mai cresti, ai sa susti aceasta lege, pan'atunci mai ai mult! evident ca daca mi te-a violat/abuzat/fraierit/batut/omorat, nu-mi pasa happy doar ca legea este pentru toata lumea!

| Blondix99 explică (pentru Zabbyel):

Bai redus\a mintal ce esti! Nu ne cunoastem nu a abuzat nimeni de mine! Am cerut doar o părere nu am nevoie de jigniri ca asa iti pot zice si eu ca esti retardat/a tare! Esti liber/a sa te impusti!