| anonim_4396 a întrebat:

Am o relatie de aproape doi ai cu prietenul meu si inca nu am facut sex/dragoste. Mentionez ca eu sunt virgina iar el nu, ma simt pregatita dar imi e foarte frica. Am incercat de cateva ori dar ma doare destul de tare. Nu stiu ce sa fac. Nu e prima data cand incercam insa ii zis sa se opreasca pentru ca ma doare si mi se pare insuportabila durerea.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa folositi un lubrifiant si daca o sa te plangi in continuare de durere o sa te lase trebuie sa suporti nu ai de ales.

| Alcyon a răspuns:

Eu cred ca nu esti pregatita pentru sex. Daca ai fi fost, nu ti-ar mai fi fost frica. Iar durerea si frica merg mana in mana. Pentru ca daca nu te poti relaxa, sexul devine un chin.

| Mussette a răspuns:

Daa estipregatta si vrei cu adevarat, lasa frica de-o parte. Adica, mereu cand vei incerca si nu vei duce a bun sfarsit, te va durea cate putin si frica se va aplifica, tinand cont ca nu esti suficient de relaxata din cauza ca tie teama, t doare si tot asa. Faci o data, rezisti si tu la durere, dupa care vei avea parte de placere.

| Mussette a răspuns:

Sau poti incerca cu anestezie locala. Cu spray, ca la stomatologie. Amorteste zona si nu mai doare.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca unele detalii trebuiesc sa ramana confidentiale, am preferat sa-ti trimit un mesaj privat, verifila la Mesaje.

| amc a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-am trimis si eu unul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cat de pregatita esti daca I-e frica. Baiatul tau ar trebui sa stie ce sa faca pentru a reduce durerea.

| precious30 a răspuns:

Cred ca toate avem o teama cand o facem prima data big grin Nu e chiar asa de rau daca stai relaxata sau macar daca incerci sa faci asta.
O sa ai o durere care dureaza cateva secunde, nimic mai mult. Dupa o sa iti placa mai mult decat crezi laughing
Succes!

| altpacino2015 a răspuns:

Eu zic sa iti iei inima in dinti si sa o faci cat mai repede, in caz contrar o sa caute la alta ce nu ii oferi tu!

| RebekaReby9 a răspuns:

Ar trebuii sa iei o pauza iar dupa aia sa incerci iarasi daca tot te doare si chiar ti-ai dori sa faci trebuie sa incerci.