| sacrantolove a întrebat:

Buna TPU! Am o verisoara si ma gandesc tot timpul la ea, de fiecare data cand vine la noi in casa si o imbratisez, am fluturi in stomac, cred ca m-am indragostit lulea de ea... e frumoasa si are un fund bomba, am vise indecente cu ea. Eu am 17 ani, iar ea 23. As incerca sa vorbesc cu ea despre aceasta chestie deoarece mă framanta de ceva timp si nu ma pot opri a ma gandi la ea. Hmm. Oare credeti ca ar accepta sa intretinem relatii intime?

15 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Chiar daca nu i-ai fi var, esti totusi cu 6 ani mai mic decat ea. O fata de 23 de ani nu se uita niciodata la un baiat de 17 ani, daramite unul care-i e si var. Eu zic sa-ti iei gandul de la ea, pentru ca nu ai absolut nici o sansa.

| ania a răspuns:

Ai fi mai fercit daca te-ai ruga mui Dumnezeu pentru viitoarea sotie, nu te-ai mai uita la filme porno si ai lasa verisoara in pace.

| RAY a răspuns:

E copy Paște copii

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se uita o femeie matura la un copilas adolescent, cu atat mai mult cu cat ea iti este ruda...
In cazul tau este doar un vis de baiat in calduri, nu ceva posibil sau realizabil.
Fa un dus cu apa rece de fiecare data cand o vezi, si-ti trece pofta instantaneu!

| sacrantolove explică (pentru Violleta2022):

Am spus ca eu am 17, iar verisoara mea 23 de ani. Nu eu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru sacrantolove):

Nici o sansa atunci, sa te uiti la tanti de 23 de ani... laughing
Ea te vede ca pe un tanc micut, niciun ca pe un baiat.

| anonimuIl a răspuns (pentru sacrantolove):

Nu te mai gândi la verișoara de 23 de ani că nu îi place să facă sex cu un băiat de 17 ani.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai cum să știi înainte să încerci. Râmâi la fluturi.

| Goete a răspuns:

"Globule, globule magic, ar accepta sa se **** cu el?
Nu... pentru ca e un degenerat"

| ywar a răspuns:

23 de anisori..pfff, abia data in parg. Musti din ea, crapa a proaspat.

| ionur a răspuns:

-_o

| Anonimalex6996 a răspuns:

Salut. In primul rand, ai grija ce grad de rudenie sunteti. Anumite grade de rudenie sunt ilegal de a avea vreo conexiune intima cu ele. Apoi, daca esti in regula cu gradele de rudenie, poti vorbi cu ea. Pana la urma, orice teama se infrunta fata in fata. Chiar daca nu ajungeti la a avea ceva, macar te vei usura ca vorbesti si ii spui adevarul. Pur si simplu, ai grija sa nu fi prea insistent. Poti spune direct o data faptul ca te-ai indragostit de ea, si in functie de ce spune ea, vedeti unde ajungeti. Din partea ei ai vreun semn? Daca nu este nici un semnd in partea ei...mai bine nu ai risca sa o pierzi ca ruda, pentru ca exista sansa sa se indeparteze de tine definitiv.

| H4pPy a răspuns:

în 7 August | sacrantolove a întrebat:
Buna TPU! Am o verisoara si ma gandesc tot timpul la ea, de fiecare data cand vine la noi in casa si o imbratisez, am fluturi in stomac, cred ca m-am indragostit lulea de ea... e frumoasa si are un fund bomba, am vise indecente cu ea. Eu am 17 ani, iar ea 23. As incerca sa vorbesc cu ea despre aceasta chestie deoarece mă framanta de ceva timp si nu ma pot opri a ma gandi la ea. Hmm. Oare credeti ca ar accepta sa intretinem relatii intime?

| TheRomania a răspuns:

Si eu am 16 ani și m-am îndrăgostit de o fată de 20 de ani și iubirea n-are o vârstă sau grad de rudenie.