| Costina_Eduard_1995 a întrebat:

Buna sa va fie inima dragi cititori...am si eu o problema:
iubita mea isi doreste enorm sa intretinem relatii intime, dar eu nu imi permit acest lux din cauza religiei.sad Oare se va desparti de mine? Ce sa fac?

28 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cititi despre, incepeti si faceti Petting!

| whatevernvm a răspuns:

Esti troll sau spalat pe creier?

| LoveSleep a răspuns (pentru whatevernvm):

Poate e troll spălat pe creier.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

Love are dreptate, cam amandoua laughing

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Atunci e destul de trist

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

Naspa de saracul baiat. A dat si el peste una care nu vrea sex dupa nunta dar stai, ca el vrea asa laughing.

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Iti poti imagina asa ceva?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

Nu,e prea trist

| Kira5854 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Asta o sa moara virgin, pariez laughing

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Kira5854):

Daca are si el un fetish tampit ca Cristi, posibil. Sunt destule fete indoctrinate, e imposibil sa nu gaseasca el vreuna. Chiar si pe la 30 de ani.

| Kira5854 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Fete virgine de 30 de ani, pai cred ca le cade ****laughing vin cu ea in punga. Vor si ei la 45( dupa 15 ani de casnicie) sa faca sex si o ia de la frigider " Hai nevasta sa facem sex"

| Kira5854 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Http://www.tpu.ro/......upa-aceea/ asta este cadou pentru tine:))

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Kira5854):

MDa, nici nu stiu ce sa cred din intrebare dar ce sa le faci, doar vorbeam de extreme. Ori nu fac sex 5 ani, ori fac chestii mai "open minded" dar a 2 zi se despart. Trebuie sa apreciezi dragostea

| Kira5854 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Scuze ca am trimis link-ul de 2 ori, dar mi-a aratat ca nu s-a trimis aici laughing
Proasta credea ca exista prezervativ prin care iese spermalaughing)

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Kira5854):

Nu am inteles totusi cine cui a dat papucii si mai ales de ce laughing.

| Kira5854 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Cica ea lui, ca s-a plictisitlaughing

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Kira5854):

S-a plictisit abia dupa ce i-a facut sex oral? Asa e nou.

| darrio2007 a răspuns:

Pentru tine chiar ca este un lux la cat de indoctrinat esti. Cred ca se va desparti de tine. Nu zice nimeni sa stati toata ziua imbarligati dar sexul are un rol important intr-o relatie. Cine il intelege asa cum ar trebui.

| Liviu a răspuns:

Hoho, fetita aia are 2 optiuni prietene.Ori e bolunda, ori e indragostita lulea de tine. Pune mana si fa-i zona intima poligon de tragere, pana nu vine altul cu papagal, ti-o 'arde' si ti-o trimite cu burta la gura. xD

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, evitati sexul, dar pipaiti-va, masturbati-va, explorati-va corpul si satisfaceti-va manual.

| corbulalbrosu a răspuns:

Doamne, mare ti-e gradina ta si multi intra sarind gardul (chiar daca dupa colt poarta este larg deschisa). rolling on the floor

| Drimmero a răspuns:

Sunteti setati grav pe religie, o luati prea fanatic, mai las-o ca nu trebuie sa-ti controleze viata, si eu sunt crestin ortodox, dar parca la altii e si mai nasol. Fa ce-ti spune inima, doar atat/

| seth2016 a răspuns:

Daca tii la religia ta si o pierzi nu e sfarsitul lumii. Nu?

Solutia bisericii este sa va impinga de la spate si sa va insurati cat mai tineri, asa ca probabil nu ai mult de asteptat. Vezi atunci ce faci. Unele biserici se ocupa si de asta happy.

Bafta!

| n1445 a răspuns:

Fa ceea ce iti doresti. Daca ea te iubeste iti va respecta decizia, dar asa risti si sa fii inselat. Decizia iti apartine si incearca sa nu faci ceva ce ai putea regreta.

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Urmeaza-ti convingerile, pentru ca ele tin de constiinta.
In plus, daca prietena ta te iubeste cu adevarat, va continua sa fie cu tine si fara sa intretineti relatii intime deocamdata.
Felicitari ca poti opune rezistenta! Putini pot!

| RoxanaGhost a răspuns:

Alo,baiatu? Ai cumva p...rica si te duce mamita si tatitu la ginecolog? Baietii au un avantaj, se cunoaste cu mare greutate daca esti virgin sau nu.Totusi nu cred ca ai tai iti vor verifica penisul.
Cel mai bine casatoreste-te cu fata.Insa ar fi de apreciat sa va continuati studiile, iar micuta nimfomana sa mai astepte.

| justanotheralien a răspuns:

Gaseste-ti alta.

| MataTactu1 a răspuns:

Frate,dar pe ce pamant traiesti? Daca Dumnezeu ar judeca fiecare greseala asa cum o vezi tu raiul ar fi degeaba...