| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am reventit cu cateva intrebari.
1. In ultima vreme am vazut tot felud e intrebari legate de peeting si daca poti ramane insarcinata de la peeting ma puteti ajuta voi cu niste raspunsuri mai clare va rog?
2. De la antibiotice poate sa ti intarzie menstruatia?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

1. Petting-ul este doar un preludiu/o joaca, fara penetrare sau alt tip de sex (nici macar oral). Drept urmare, nu exista nici o sansa sa ramana o fata insarcinata, daca nu a fost penetrata.
2-nu stiu, sunt baiat big grin

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

laughing multumesc apreciez promptitudinea. Am intrebat pentru ca stiam ca si lichidul preseminal de la baieti poate contine urme de spermatozoizi si ma gandeam ca poate totusi exista o sansa.

| Alcyon a răspuns:

Poti ramane doar daca baiatul ejaculeaza in apropiere de orificiul tau vaginal.

| gyna90 a răspuns:

1. Nu poti ramane decat daca te penetreaza.
2. Antibioticele nu intarzie menstruatia, doar in cazul in care ai ceva probleme(infectie urinara spre exemplu, dereglari hormonale)