| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, am să vă povestesc ceva poate puteti sa ma ajutati, De revelion prietenul meu era beeat, si sa pupat cu prietena mea, bine probabil ca nu stia ce face thinking nu avem noi 2 o relatie serioasa dar merge eu chiar tin la el, şi nah prietena aia mea ca nu ar trebui sa o numesc prietena, ii tot trimite mesaje si el ii raspunde si i-am tot zis sa nu ii raspunda si zice ca bine dar ii raspunde doar la ce facii de ex, zice bine tu happy si nu ii mai raspunde, asa pâna aicii, eu tot i-am comentat lu prietenul meu si, asa eu l-am pus sa aleaga dintre mine si ea si a zis ca nnu are nimic cu ea si i-am zis bine si o zis că ma alege pe mine, si azi iar m-am certat cu el, si a inceput sa comenteze si el ca ce ma tot supar si nu stiu ce rolling on the floor, si seara l-am intrebat daca mai suntem impreuna si oeu zic ca da. si nu stiu cum sa il intrebare daca chiar vrea o rel cu mine sau chestii daca tine la mine, niciodată nu ne-am spus te iubesc, iubire etc.:l stiu este o relatie ciudata dar am zis sa trec peste astea ca poate o sa se schimbe si o sa vada ca tin la el si vreau sa il fac sa nu mai vb cu prietena aia mea... puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

1. Ea nu ti-e prietena.
2. Daca ai de gand sa-i mai dai o sansa, asigura-te ca merita. Daca nu, e mai bine sa va despartiti acum, cat inca nu sunt sentimente puternice din partea ta fata de el, decat mai tarziu, cand ar putea sa te raneasca.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca stia perfect ce face cu prietena ta de revelion, ai o prietena care nu se poate numi prietena si un iubit care te fraiereste, cauta-ti altul

| iMaDreamer a răspuns:

Sunt femei care incearca sa schimbe barbati de 20 de ani, si tot nu au reusit. Ce sa zic? Poate tu o sa ai mai mult noroc. Ne mai auzim peste 20 de ani.
Nu stia ce face? Du-te ma... poate tocmai de asta a profitat de moment, ca nu stia cu cine se saruta saracu', o fi confundat-o cu tine. Da asta era. Eu il lasam, si ii trageam si doua palme, asa din dragoste. straight face

| Latinmoon a răspuns:

Numai timpul va putea sa decida finalul dar daca tine cu adevarat la tine in toata puterea cuvantuli si a sentimentului nu ar trebui sa renunti la el.

| Molecula a răspuns:

Sincer, nu iti mai bate capul cu el. Nu e pregatit pentru o relatie serioasa. Daca vaimpacati acum o sa fie bine da peste catva timp ai sa vezi ca o sa iti franga inima pentru ca ai pus calumea sentimente in relatie. Cauta altu care simti ca poti avea o relatie cu el.

| floricica1995 a răspuns:

1. cati ani ai?
2. el cati ani are?
3. daca te vroia cu adevarat, avea ochi numai pentru tine si cand e beat. pentru ca stii f bine ca la betie oamenii spun adevarul. mai bine imbata-l iar si intreaba-l daca vrea s afie cu tine sau nu