| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, Prietenul meu de revelion sa pupat cu prietena mea puppy dog eyes, ca lau facut in aceiasi loc cu mai multi si eu l-am facut in altă parte, si sa pupat cu ea mda, era beat puppy dog eyes si debea am aflat si eu si l-am pus să aleaga dintre mine si ea, si o zis ca pe mine, voi ce zicetii sa il mai iert poate ca, chiar nu a vrut sa faca asta eu chiar tin la el puppy dog eyes si când esti beat nu stiu daca mai sti ce faci laughing:* Vă rog dati-mi un sfat multumesc dau funditză! :*

Răspuns Câştigător
| S0faraway a răspuns:

Eu zic că ar trebui să îl ierți.e adevărat ca nu trebuia să facă asta, însă dacă ții cu adevărat la el, ierți ..desigur că nu uiți.dar merită încă o șansă.așa e în dragoste happy!

10 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Pai din moment ce era beat poate nu a vrut, sau poate chiar prietena ta la sarutat, s-ar putea sa fie ea devina nu el... vorbeste cu ea si cerei explicatii. Mie mi s-a intamplat anul trecut si eu am crezuto pe ea dar mai tarziu mi-am dat seama ca m-a mintit pentru ca am o colege i-a filmat si am vazut ca ea l-a tras de fata si la sarutat el a impins-o si s-a uitat urat la ea. Daca o sa nege totul mereu sau daca se enerveaza cand o intrebi e clar ca ea a fost de vina. Baftawinking

| chazz a răspuns:

Nu conteaza ca era beat! Cand esti beat nu inseamna ca nu stii ce faci! Nu intra demonul in tine si te controleaza.
Cand esti beat esti ametit, ti-e rau si ai mai mult "tupeu" si mai esti si in calduri.Ai putea sa-l ierti depinde de tine.
Numai bine!
-si prietena de care spui tu se numeste prietena? daca era prietena nu era de acord.
Mai bine sa fii sincera si sa vezi realitate decat sa te pacalesti ca a fost beat etc.

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Daca il ierti la fiecare betie se pupa cu cate una? Hai sa fim seriosi! Daca el te iubea nu se pupa cu alta doar pentru ca era beat! Poate ca fata cu care s-a pupat era de vina, dar atunci el de ce a acceptat asta? Adica el daca era de vina, ea de ce nu l-a respins sau invers daca ea era de vina el de ce nu a respins-o? Eu l-as lasa balta, acum tu faci ce vrei. Numa ai grija sa nu iti para rau de decizia facuta! Bafta

| ThePunkGuy34 a răspuns:

Daca-l iubesti al trebui sal ierti.Toata lumea face tampenii cand se afla sub alcolism.Asta ti-o spun din propria experienta.

| lllorenusssuumeu a răspuns:

Multumesc la toţi pentru toate raspunsurile păcat ca nu pot să vă dau la toţi funditză imi pare rau oricum vă multumesc ENORM! :*:*:*

| andenda a răspuns:

Prietena mea cea mai buna s-a imbatat odata si sa- pupat cu tipul pe care il pleaceam, si oricat de mult mi-a spus ca el incerca sa o sarute si ea nu se putea feri am aflat in cele din urma ca de fapt ea era cea care l-a pupat si el a si incercat sa se traga. afla cine a initiat sarutul ca sa stii pe cine trebuie sa te superi.(in locul tau nu as mai vorbi cu "prietena" aia)

| Alexutza1312 a răspuns:

Daca el chair te iubeste isi va dori sa va impacati, si-si ma cere scuze. Poate ca a realizat in momentul acela ce face.Vezi si tu cum se comporta in continuare si afla daca nu are o ''relatie'' cu prietena ta de mai mult timp; intereaba-l de ce a facut ce a facut in seara aceea si daca se balbaie inseamna ca e cu ea.Acum nu trebuie sa renunti si tu asa de usor la dragostea ta pentru el mai lasa sa treaca un timp; timpul le rezolva pe toate.Bafta! :*

| Alexutza1312 a răspuns:

Daca el chair te iubeste isi va dori sa va impacati, si-si va cere scuze. Poate ca nu a realizat in momentul acela ce face.Vezi si tu cum se comporta in continuare si afla daca nu are o ''relatie'' cu prietena ta de mai mult timp; intereaba-l de ce a facut ce a facut in seara aceea si daca se balbaie inseamna ca e cu ea.Acum nu trebuie sa renunti si tu asa de usor la dragostea ta pentru el mai lasa sa treaca un timp; timpul le rezolva pe toate si apoi cere-i explicatii si prietenei tale.Eu zic sa-l ierti.Bafta!

| MadyLarysa a răspuns:

Daca tu nu ai fost alaturi de el in noaptea dintre ani, a trebuis sa sarute si el pe cineva.Si atunci cand esti beat intreci de multe ori masura in tot ce faci. Daca ti-a demonstrat ca te iubeste cu adevarat si ai incredere in iubirea lui nu stiu care ar fi motivul sa nu-l ierti pentru o nimica toata

| fightforyourdreams a răspuns:

Bautura, gasca, curiozitate, distractie toate astea l-au ajutat sa faca ceea ce a facut. Daca tu il cunosti si stii ca atunci cand e treaz nu ar fi in stare sa faca asta, atunci e ok.Ai mai mare grija de el, si fi atenta la prietena ta thinking