| Sava_Alex_1999 a întrebat:

Salut, intampin ceva probleme de cateva zile.
Am 15 ani si recent mi-am facut o iubita.
Problema e ca atunci cand ne intalnim, putem sta cam o ora impreuna. Ce as putea face cu ea in acea ora?
Nici nu mai stiu despre ce sa vorbesc cu ea, totusi, sa fie discutii ca intre 2 iubiti. Ma poate ajuta cineva?

8 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Cum ai făcut rost de iubita aia? Asa întâmplător sau ai depus eforturi s-o găsesti?
Acum, despre ce poţi vorbi cu ea într-o oră, nu-i mare problemă. Poţi, de exemplu, să-i vorbesti despre războaiele lui Napoleon sau alte subiecte similare.

| anonimg a răspuns:

Citiți o carte împreună: https://www.viatasisanatate.ro/iubeste-inteligent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o ora faci si oral si normal.

| Raducons a răspuns:

Ce poti sa faci decat sa va plimbati si sa povestiti fiecare ce ati facut.Va puteti plimba intr-un parc, mai iesiti cateodata la cate un club, bar.Nu iti face griji vin toate de la sine,altii de unde stiu ce sa faca. Iubitii vorbesc despre orice, ceva ce vezi pe strada interesant de ex, de scoala, cauta ceva ce iti place la ea si spune-i.
Cu timpul o sa iti fie usor sa vorbesti cu ea, dupa ce afli mai multe despre ea.

| eugeniu2020 a răspuns:

Daca tu timp de o ora nu ai ce discuta cu o domnisoara, inseamna ca esti limitat rau.
daca nu aveti subiecte de discutie, inseamna ca nu va potriviti!

| valen71n a răspuns:

In primul rand trebuie sa va simtiti confortabil unul cu celalalt si de aici totul vine de la sine. Nu trebuie sa-ti faci un anume plan. In iubire nu exista planuri. Puteti face orice, numai sa tineti cont unul de celalalt. Iubiti-va mult si fi-ti sinceri!

| antonel23 a răspuns:

Păi poți să-i iei un suc sau ceva și să discutați despre viața voastră sau să o întrebi ce și-ar dori.

| lostgirl07 a răspuns:

Buna... Pai daca sunteti de putin timp impreuna poti incerca sa o cunosti mai bine..intreab-o despre filme carti familie hobby-uri scoala ce isi doreste pe viitor, prieteni, preferinte.