| Sisuu a întrebat:

Am si eu o curiozitatebig grinaca o fata se masturbeaza in exterior, atunci cand isi va incepe viata sexuala va mai simti placere?thinking

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, sigur ca va mai simti placere, masturbarea iti poate aduce placere, insa actul sexual cu un partener e mult mai frumos si simti o placere mult mai mare.Cand te masturbezi in exterior cum zici tu, ai orgasm clitoridian, iar cand faci sex ai orgasm vaginal, diferena nu e prea mare, te simti aproape la fel, doar ca orgasmul vaginal e mai intens si oricum sigur vei simti placere daca faci sex, indiferent ca te-ai masturbat sau nu.Ideea e sa nu ajungi sa te masturbezi si sa iti placa mai mult masturbarea decat actul sexual cu un partener, dar daca partenerul stie sa te satisfaca e ok.

3 răspunsuri:
| Emma a răspuns:

Evidenthappy
xoxo

| LoveAngel223 a răspuns:

Eu stiu ca doar in interior adica ca iti bagi ceva in vagin se intampla chestia asta cu placerea

| ralukutzza a răspuns:

Normal...:d