| Ruxu a întrebat:

Am si eu o curiozitatebig grinaca iti incepi viata sexuala la varsta 15-16 ani nu mai cresti in inaltime? Asa am citit pe internet dar nu stiu ce sa cred.Multumesc frumos! Funda:X

4 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Nu e adevarat big grin organismul uman are capacitatea de a creste in inaltime pina la 20 de ani, insa fiecare cu corpul sau, insa nu are legatura virsta la care iti pierzi virginitatea cu asta happy

| nicoll7 a răspuns:

Nu.dar poate avea alte efecte negative aspra corpului tau daca iti incepi atat de devreme viata sexuala

| PopaIoana a răspuns:

Doamne fereste.da nu are nici-o legatura una cu alta, si netu` cam minte destul de des...

| stalls a răspuns:

Sigur ca nu e corect. nu are nici o legatura viata sexuala cu inaltimea