| gamze a întrebat:

Doresc ca fetele, domnișoarele tinere, sa se ferească tot timpul oriunde, sa va Închideți ușile, sa nu mergeți niciodată singure in camerele de hotel. Nu degeaba părinții ne tot repeta ca usa sa fie încuiată. Simt ca trec printr o trauma, si am impresia ca înca nu pot sa realizez ce s-a intamplat. Am rămas singura in camera de hotel unde eram cazata cu usa deschisă si m-am trezit cu un bețiv lângă mine care pur si simplu fara scrupule fara pic de rusine, având soție cu copil, profita de mine caci dormeam si încerca sa ma prosteasca. In camera stăteam cu prietenul meu, in mintea mea inconstient credeam ca este el, iubitul meu, dar cand am realizat ca ii suna telefonul altfel si ca avea un inel am aprins becul si m-am trezit. Vreau sa va spun ca de atunci eu nu pot sa dorm nu pot sa realizez ca am fost batjocorita, ma simt " murdara " caci un străin pe care il cunoaștem de doar 24 ore ar putea sa faca asa ceva. Eu nu stiu cum sa imi revin nu stiu cum sa ma adun, nu stiu cum sa ma mai comport cu iubitul meu, nu pot sa il mai las sa ma atingă, de fiecare data cand simt ca ma atinge sau cand închid ochii imi apar fragmente din acel moment. Numai stiu ce fac simt ca incep sa o iau razna imi este frica sa stau singura imi e frica sa ies singura imi e frica sa vorbesc cu cineva despre chestia asta.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si daca il gasesti pe prostul ala sa ii tai *** nu crezi ca ar fi mai bine? Cauta 1 camatar si dai 500 lei ai sa vezi cum il lasa fara membru

| Freya1 a răspuns:

Stai putin sa inteleg.
Tu ai mers cu prietenul tau la hotel si el a plecat undeva in oras si tu ai lasat usa deschisa sa se poata intra ok dar cand a venit nu simti mirosul acelui om mai ales fiind beat presupun ca mirosea a alcool faptul ca nu stiu pune mana pe tine altfel sau e mai gras mai slab? Daca te viola zici bai nu am vrut m-a obligat dar nu inteleg cum sa lasi un barbat sa se bage langa tine in pat sa se culce cu tine pana ii vezi inelul de pe mana si ii auzi telefonul sunand nu cred ca ai cum din punctul meu de vedere.Tu nu l-ai intrebat nimic nu ai vorbit cu el cand a venit? De unde a stiut el sa intre la tine in camera ca esti femeie si esti singura?

| gamze explică (pentru Freya1):

Nu. Nu am stat sa povestesc. Am venit mai multe persoane la munte printre care si câțiva străini cel putin pentru noi ( eu si iubitul ). Ne am strâns seara, s-a băut alcool, am băut si eu dar nu cat sa ma îmbăt, eu am plecat in camera sa dorm si rămăsese doar prietenul meu cu individu la minunata "petrecere ". Si da știa ca sunt singura in camera. Nu am închis usa ca am zis sa o las deschisă pentru iubitul meu. Eu dormeam, eram obosita de la drum si eu dorm profund, nu aud nu simt nimic cand dorm, mai ales ca eram obosita. Nu am realizat nimic credeam ca este prietenul meu, aceleași tactici le are si el, eu il respingeam pentru ca voiam sa dorm si atunci punând mâna pe el, am realizat ca nu e el, nu e mâna lui, mirosul lui... plus ca făcusem si legătura cu soneria de la telefon, verigheta... am aprins imediat becul si cand l am văzut simțeam ca innebunesc ca nu e real. Pe iubitul meu intre timp il trimisese la magazin asta ca sa nu cumva sa vina in camera. Toata chestia a fost intenționată oricum. Acum sper ca ai înțeles ce s-a intamplat? Si sa mai adaug cate ceva, el cu nevasta stăteau in camera de alături, chiar in colțul holului. Oricât de beat ai fi tot ti ai da seama care e camera ta, dar el a facut o intenționat! Nu a ajuns sa ma violeze. M a atins si mi-a facut si O.l.

| Caro34 a răspuns:

Mergi urgent la un psiholog si ai rabdare cu tine ca sa asimilezi incidentul! Odata acceptat va trece cu timpul... insa timpul... Imi pare rau pentru ceea ce ti s-a intamplat! Numai bine!

| gamze explică (pentru Caro34):

Nu cred ca voi ajunge la psiholog, nu vreau sa vorbesc, nu vreau sa se răspândească vorba. Bine ca sunt conștienta ca poate m as ajuta si stiu ca tot ce vorbesc acolo, rămâne acolo. Dar nu vreau sa cred ca sunt asa traumatizata încât sa ajung la psiholog.

| munteanuionvictor a răspuns:

Îmi pare rău pentru tine. Cu timpul o să-ți treacă.

| Victor453 a răspuns:

Saraca de tine

| gamze explică:

Usa o lăsasem eu deschisă pentru prietenul meu ca sa poata sa intre in camera, eu intrasem in camera sa dorm

| AnotherHuman a răspuns:

Si usa cine a deschis-o?