| Zozoleparfumath a întrebat:

Am si eu o intrebare la care va rog sa-mi raspundeti seriosihappy..luna trecuta pe data de 25 mi-a veniot menstruatia, luna aceasta inca nu a venit, si suntem pe 28 astazi, de ce oare? Tin sa mentionez ca am sanii umflati si ma dor ingrozitor!crying Astept un raspuns va rog.Multumesc! DAU FUNDA**PROMIT

Răspuns Câştigător
| MaTrIx8378 a răspuns:

N-ai de ce sa-ti faci grij, probabil o sa intarzie, poate iti vine mai pe seara sau maine dimineata, stai linistita

| Zozoleparfumath explică (pentru MaTrIx8378):

Ai avut drepatate! Chiar azi dimineata mi-a venithappy. Multumesc pentru incurajare

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Stai linistita ca o sa-ti vina, deja ai simptome ca ti-ar veni

| wj a răspuns:

Daca nu ai intretinut relatii sexuale neprotejate, nu prea ai de ce sa iti faci probleme. Poti sa ai o menstruatie neregulata. daca nu ti s-a mai intamplat si nu iti vine in 4-5 zile, mergi la medic. Bafta

| Zozoleparfumath explică (pentru wj):

Am intretinut relatii sexuale dar fara ejaculare in interior, m-am gandit si la asta, dar ma linisteste faptul ca ma dor sanii ceea ce cred ca ar trebui sa vinahappy

| wj a răspuns (pentru Zozoleparfumath):

Daca e sex neprotejat..coitus interruptus nu e o metoda contraceptiva de succes. Unii inainte de a se termina.ori tind sa o scoata chiar la limita, ori nu simt din timp. Pe langa asta, se pot intampla ca el sa elimine un lichid care poate contine spermatozoizi... nu crede in mituri, te poti arde. Aici ai un link mai detailat despre coitus interruptus http://artaiubirii.wordpress.com/......a-ejacula/

| Zozoleparfumath explică (pentru wj):

Iti multumesc mult, dar inca mai sper sa nu fie cazul, speranta atarna intr-un singur firicelsadsi anume durerile de sanihappy. Multumesc inca odata!

| wj a răspuns (pentru Zozoleparfumath):

N-ai pentru ce. Sfatul meu e sa ii zici nu fara protectie, desi sunt baiat, si stiu cum m-as simti sa fiu refuzat, dar neplacerile ce le pot provoca cateva momente de placere dupa aceea...bafta!

| TriXeE a răspuns:

Atata timp cat nu este regulat e normal sa intarzie sau sa iti vina mai devreme. Asa mi se intampla si mie mi se umfla si ma dor sanii si cu o saptamana inainte. Nu te speria, nu ai de ce.