| Flori543 a întrebat:

De ce se umfla sânii si sunt tari?
Tin sa Menționez ca menstruația trebuia să-mi vina pe 26. E din cauza asta? Nu imi aduc aminte ca luna trecuta sa fie umflați

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca acum simptomele premenstruale sa fie mai intense si mai evidente. Tumefierea sanilor, intarirea lor precum si durerea la nivelul lor se producede regula cu cateva zile inainte de inceperea menstruatiei si este considerata ca fiind o manifestare normala. Sanatate!