| LittleRose a întrebat:

Mi-a atras atentia un baiat care este clasa a 9-a.Eu sunt a 10-a.Am rugat un prieten comun sa discute cu el, sa ii spuna despre mine ca ne-am potrivi etc. Baiatul de clasa a 9-a, sa ii spunem X i-a cerut prietenului comun, Y poze cu mine. Y i-a dat id-ul meu, iar X i-a spus ca deja ma are in lista. Apoi X a spus ca sa discute intai cu mine, sa ma cunoasca pentru ca nu isi face relatii imediat.Nu m-a intrebat deloc de vorba. L-am intrebat eu si s-a prefacut ca nu stie ca sunt si eu din acelasi liceu.De atunci nu am mai vorbit. Ce credeti? Pot face ceva sa ma apropi mai mult de el? Sau el nu isi doreste o relatie? Fundita + vot!

Răspuns Câştigător
| FuckYouAll a răspuns:

Cred doar ca ar fi bine sa mai vorbiti, sa va cunoasteti mai bine iar apoi totul va veni de la sine :* iar daca a spus ca vrea sa mai vorbiti, sa va cunoasteti nu cred ca nu ar avea de gand sa se implice intr-o relatie. Succes! >:d

2 răspunsuri:
| AiDuTzA a răspuns:

Eu cred ca nu este interesat...cred ca se astepta sa fii altcineva, si cand a realizat cine esti a fost putin dezamagit. discutati, vorbiti, poate iese ceva:*

| BissiBee a răspuns:

Pai nu prea stiu ce sa zic...sincer mi se pare ca tipul e un nesimtit!