| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare..pe baiatul de care imi place acum. l-am,, refuzat" anul trecut pentru ca atunci (stiu ca suna ciudat) nu prea mi se parea dragut. Dar de cand am aflat ca nu ma mai place..am inceput sa-l plac. Acum el sta numai cu niste curve, si ma simt oribil. Ce pot sa fac?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| raresel a răspuns:

Pai.....incepe sa vorbesti din nou cu el, ca daca el te-a placut in trecut sigur ii vor reveni sentimentele, tu trebuie doar sa il "pornesti".

15 răspunsuri:
| LittleMønster a răspuns:

Incearca sa-l uiti, gaseste pe altcineva. Daca zici ca nu te mai place si ca sta cu panaramele alea, e clar ca e un om varza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viata 1 - 0 Tu

| RetardedRacoons a răspuns:

Deci alea sunt curve ca au parte de atentia lui? Desi tu ai fost fitoasa care l-a refuzat in urma cu un an, ce putea sa se schimbe intre timp? I-a crescut ****? Nu, in realitate tu esti disperata dupa atentie si nu-ti vezi lungul nasului.

| Guadalupe a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Nu, nu de asta sunt curve. Sunt colegele mele, si crede-ma toata lumea le crede asa.winking Oricum, nu stiu daca i-a crescut.

| RetardedRacoons a răspuns (pentru Guadalupe):

Daca "toata lumea" asta e compusa din persoane ca tine mi-e clar ca alea-s singurele persoane decente din lumea ta mica si fitoasa.

| Guadalupe a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Haha.rolling eyes nu ma cunosti, nu mai comenta.happy

| JesicaT a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Daca le-ai vedea ai zice aceleasi lucruri despre ele. Nr.1 dintre ele face tot posibilul sa raneasca in jur, tipului astuia ia ametit mintile doar ca sa se dea mare ca e cu unul dintre cei mai draguti. Daca tu umbli cu 4 telefone (I-phone /HTC) si cu 1500 de lei bani de buzunar pe saptamana, nu cred ca esti catusi de putin diferit de ele... Si nu cred ca ai prieteni care sa stea cu tine la toate problemele (cum nici ele n-au) fiindca prieteniile nu se pot cumpara si sincer ma astept ca pe acelea sa le vad la fel ca si Monica Gabor sau Andreea Tonciu.Iar pe tine tot la fel, fiindca lumea e fitoasa din cauza lucrurilor exagerate.EX. daca tie ti se pare normal sa te vopsesti din clasa a5a atunci eu tac si te las in coltisorul tau de rai

| RetardedRacoons a răspuns (pentru JesicaT):

Tu esti cumva cea mai buna prietena trimisa sa o sustina? rolling on the floor Parca vad un card de gaste barfitoare. Persoane ca Gabor si Tonciu exista doar datorita fraierelor ca voi care n-au altceva mai bun de facut decat sa le dea atentie.
Zici de prieteni, dar tu ori duci lipsa grava de viata sociala ori de ocupatie caci altfel nu-mi explic cum detii atata timp liber incat sa te **** grija de cine si cum s-a vopsit in clasa a 5a.
N-am Iphone draga mea, da nici nu ma roade invidia cum te roade pe tine.
Cat despre tip, nu conteaza motivele lor. In urma cu un an tovarasa ta n-a dat un scuipat pe el ca nu era suficient de dragut, cuvintele ei. Acum ca a devenit omul mai popular si ca i se rupe **** de ea i-a devenit brusc interesant. Sa fiu in locul lui v-as scuipa in gura pe amandoua ca prea sunteti bolnave dupa atentie.

| JesicaT a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Nu sunt cea mai buna prietena, dar nu am anturajul tau de cartier, si sincer nici nu ma intereseaza ce ac ele ca am aceleasi lucruri ca si dansele. poate chiar mai mult in unele circumstante, nu cred ca ai mai vorbi nimic daca ai cunoaste adevarul si despre mine si despre ele si despre "Guadalupe"

| JesicaT a răspuns (pentru JesicaT):

+ Nu duc lipsa de nimic, pentru ca am persoane care sa aiba grija de mine, viata sociala am, scoala o fac DIN PLACERE, nu obligatie cum se pare ca o duci tu, (dupa vocabular)... Nu sunt geloasa pe ea pentru ca nu as da 2 lei pe viata ei si sincer nu arunc banii pe ferestrele tuturor oamenilor ca sa captez atentia, fiindca o am din partea prietenilor mei care sunt mult mai importanti decat ele. Ce-ar fi ca tu si vocabularul tau sa-ti vezi nisipul din ochii tai si apoi sa-l comentezi pe al altora... Sa stii ca mi-ai dat satisfactie ca te vad cum te oftici si ca in gandul tau ne dai foc sau injuri, dar nu ma subestima, ca nu stii nimic si punct, nu mia continua ca nu va iesi frumos

| RetardedRacoons a răspuns (pentru JesicaT):

Imi place ca te contrazici singura de la post la post.
"Daca tu umbli cu 4 telefone (I-phone /HTC) si cu 1500 de lei bani de buzunar pe saptamana, nu cred ca esti catusi de putin diferit de ele... "

Apoi:

"si sincer nici nu ma intereseaza ce ac ele ca am aceleasi lucruri ca si dansele. poate chiar mai mult in unele circumstante"

si iar:

"Nu sunt geloasa pe ea pentru ca nu as da 2 lei pe viata ei si sincer nu arunc banii pe ferestrele tuturor oamenilor ca sa captez atentia"

Spune-mi cinstit, in timpul liber iti place sa te dai cu capul de pereti? Altfel nu inteleg cum de poti fi atat de derutata.

Cat despre "anturajul" meu, ublu cu oameni din toate clasele sociale, special ca sa nu ajung o pasarica plina de basini in cap, asa ca tine.

"mi-ai dat satisfactie ca te vad cum te oftici si ca in gandul tau ne dai foc sau injuri"

Ar fi o totala risipa de gaz si nu-mi permit sa arunc banii pe fereastra, mai bine astept ca mori tu sigur din lipsa de hrana sau lovita de tir.

| GheNsS a răspuns:

Pai il placi nu-l placi nu inteleg, in fine daca il placi cu adevarat vorbeste cu el, comportate frumos, fi amabila cu el si apropiete de el in diferite moduri. Daca te-a placut odata o sa te mai placa inca odata. Bafta!

| somrik a răspuns:

El cu incetisorul cu vorbe dulci, si daca mai are ceva sentimente la tine precis iar va fi indragostit de tine, imi dai funda?

| Buffyii a răspuns:

Din moment ce te-a placut o data te va mai placea din nou.Eu zic sa vorbesti cu el. Altfel, daca chiar iti place de el vei sta sa te uiti ls el cum sta cu alea.

| Buffyii a răspuns:

Eu te cunoscsmug