| MissChocolatte a întrebat:

Am si eu o mica problema ...baiatu de care imi place mi-a cerut din nou prietenia dar nu am stiut ce sa ii zic ca pana acum si'a batut joc de mine oarecum asa ca am inceput sa ii spun tot ce aveam pe suflet, si anume: ca pana acum si'a batut joc de mine si ca m'a facut sa sufar, i'am spus ca inca tin la el si il iubesc si el dupa toate astea mi-a raspuns ca nu mai are de gand sa profite de mine si sa ma faca sa sufar.Eu sincera sa fiu nu mai stiu ce sa cred ...ma iubeste sau ce? Azi la scoala nici nu m'a bagat in seama cu toate ca am acceptat sa fim din nou impreuna.Va rog ajutati-ma spuneti'mi parerile voastre, vreau cateva sfaturi, cel mai bun primeste funditalove struck mersi mult:*

Răspuns Câştigător
| ionyionelutza a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie a zis ca ma iubeste dar apoi a fost mai rau parerea mea nu o sa se schimbe si u o sa suferi mai mult

4 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

MissChocolatte, ai scris "Azi la scoala nici nu m'a bagat in seama cu toate ca am acceptat sa fim din nou impreuna" pai asta ce inseamna?, u ai gresit ca iai marturisit lui tot, ca ti la el si il iubesti mult si asta la facut sa se simta ca si cum ai fi propietatea lui si poate sa faca in continuare ce vrea cu tine, si'a batut odata joc "atunci" dar a facut'o si la scoala.ce te face sa crezi ca nu va face in continuare? dupa spusele tale e clar.e curvar si se crede un Justin Bieber si ca sa il faci sa se simta si el putin acolo prost, poti face un mic teatru la scoala cu fata mai multi si ii dai papucii tuwinking, nu te merita da'l incolo.

| Shagun a răspuns:

Daca tu ai ajuns la concluzia ca si-a batut joc, deci nu ti-a demonstrat ca te iubeste, de ce ai acceptat? Sa inteleaga toate fetele, baietii nu se schimba mai ales pentru voi straight face. Cum il iei asa il ai!
Sa revenim, tu ar trebui sa iesi cu el si sa lamuresti unele chestii. Asta daca inca il iubesti. Daca nu, dai direct papucii happy. Bafta kiss

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Lasál, ce gandire ai si tu. Dacá isi bate joc de tine nu are rost sa mai continui cautáti un báiat serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit asta isi bate joc de tine imi pare rau sa spun asta dar asta e adevarul.