| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. acum 2 ani m-am indragostit de un baiat (cam mare pentru mine) si pana la urma am ajuns "sa fiu cu el" pentru ca ma placea si el. Dar. am avut probleme cu parintii mei si pana la urma ne-am despartit. Incepusem sa il uit [ cu greu, a fost prima iubire] si pana la urma incepusem sa vorbim iar pe mess.iar cam prin ianuarie ne-am "impacat" [avand din pacate o relatie la distanta pentru ca sunt acum in strainatate ] si pana la urma simteam ca parca nu il mai iubeam. si ne certam cam des asa ca m-am despartit de el [ prin martie ]. Acum, ca suntem iar despartiti mi-e foarte dor de el, am impresia ca e mereu langa mine si chestii de genu' dar sunt sigura ca daca as fii din nou cu el [ nu se va intampla, pentru ca si el a spus ca e mai bine asa din moment ce ne certam cam des] va fi ca daca trecuta si o sa am impresia ca nu il mai iubesc. Ce sa fac? sad

Ps. Nici eu nu mai vreau sa fiu cu el.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

A fost o relatie, s-a sfarsit si e bine sa privesti inainte, nu inapoi. E dureros dar va rezolva timpul si aceasta problema.

4 răspunsuri:
| simonikxd a răspuns:

Fa ce iti dicteaza inima straight face Eu te sfatuiesc sa ma.i vb cu el sa ilintreb daca ma.i simte cv pentru tine sau pur si simpu cauta pe altcineva` kiss FUNDA ^.^

| anonim_4396 explică (pentru simonikxd):

Pai am mai avut 2 relatii.dar ma gandeam mereu la el si. nu au tinut.

| simonikxd a răspuns (pentru anonim_4396):

Cauta alti baieti se gasescbatting eyelashes

| razzz a răspuns:

Fa ce-ti spune inima.Incearca sa ii arati cat de mult il iubesti si daca vezi ca nici asa nu ii pasa, parerea mea e sa'l lasi deoparte, mai sunt baieti singuri pe lumea asta poate mai buni ca el...