| minnie2014 a întrebat:

am si eu o problema. am 14 ani, iar prietenul meu 18 jumate, nu am probleme cu "sexul " sau altele doar ca.el este tigan iar eu romanca si mama mi-a interzis sa fiu cu astfel de persoane dar tin la el si nu as vrea sa ne certam, iar mama nu as vrea sa o supar. ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu poti face decat sa te gandesti profund daca nu cumva mama ta are dreptate. Daca tu ai fi in locul ei, ce ai face?

9 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Gaseste o cale de mijloc, daca el tine la tine este pacat sa il pierzi

| minnie2014 explică (pentru misu):

Cum sa gasesc o cale de mijloc?

| minnie2014 explică (pentru misu):

Cum sa fac asta?

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna,

Hai sa stam de vorba. Vrem sa te ajutam sa-ti fie mai bine.
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Romtelecom si Cosmote, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente
Pentru ca problemele cu care te confrunti reprezinta subiecte delicate si te-ai putea simti in largul tau mai degraba in mediul online, te indrumam sa ne transmiti mesajul tau la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro

Asteptam sa te ajutam!

| sensualus a răspuns:

Wow la doar 14 ani nu-i problema sexuhappy

Răspuns utilizator avertizat
| AddaRosee a răspuns:

Trebuia sa ii spui ca e indian, nu tigan laughing asa poate era altfel.)

| rux2828 a răspuns:

Spune-i mamei mai inainte sa ia o decizie stricta in privinta voastra sa se uite la "Inima de tigan"

| LastyDJ a răspuns:

Puteai sa ii spui ca e bronzat....Acum serios! Pune-te in locul mamei tale! Gandeste-te daca are dreptate si greseste(ca vrea sa te protejeze)Succes!