| Tpu815382 a întrebat:

Salut.Tpu am o întrebare care mă interesează de mai mult timphappydar va rog fara comentarii urâte sau jignitoare! Deci dacă tata(brunet)este jumate tigan jumate roman și mama(alba)este sută la sută româncă eu ce vin?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Matematica pura: trei sferturi roman, si un sfert tigan. Sau, mai literar spus, un roman cu nitel sange de tigan in vene.

| Tpu815382 explică (pentru cristi202):

Adică 75 la sută roman și 25 tigan?

| cristi202 a răspuns (pentru Tpu815382):

Da, e un alt mod de a spune.

4 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Cecen

| Noone09 a răspuns:

Foarte bine deci tu din protofelel oamenilor o sa furi doar 25% laughing (glumesc)