| Chachi913 a întrebat:

happy. Am si eu o problema. Luna asta am facut-o de 3 ori. prima oara normal, protejat si totusi a ejaculat afara si de 2 ori anal, neprotejat si tot a ejaculat afara. Menstruatia trebuie sa imi vina luna asta pe 22 sau 23 si mentionez ca nu e regulat. Am cateva simptome premenstruale gen: ma dor sanii, ma doare putin dar foarte butin bazinul, jos in spate, am o stare de confuzie, cam naspa. Sunt putin speriata. Sa imi fac griji ca totusi e o sarina? Nu stiu ce e in capul meu acum, dar sunt putin confuza. Voi ce spuneti? Funda :*

5 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Cum sa ramai insarcinata daca ai facut sex vaginal protejat + ejaculat in exterior?
Apoi sexul anal, nu poti ramane insarcinata facand sex anal!
Ciclul menstrual poate fi dereglat f usor si din destule motive, nu neapara o sarcina.
Totusi poti face un test de sarcina sa te linisesti.
De curiozitate, cati ani ai? e prima data cand faci sex anal? thinking
Sper ca te-am ajutat unpic cu raspunsul meu happy

| antimulte a răspuns:

Daca e neregulat, mai asteapta, mai ales ca si simptomele menstruatiei. Daca trece prea mult, mergi si ia un test de sarcina ca sa stii daca stai linistita sau nu.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

N-ai nimic, dar daca mai faci o sa ai si cancer; du-te repede si te spovedeste

| Miky1 a răspuns:

Sex cu prezervativ! in ambele cazuri

| MeePinkGirl a răspuns:

Ca sa scapi de aceasta grija, fa un test de sarcina si nu mai face sex fara prezervativ!