| Anemona92 a întrebat:

Am si eu o problema mai "delicata". De cateva zile am zona intima foarte uscata, mancarimi foarte mari si uneori ma inteapa rau nici nu pot merge bine. In ultimu timp fac dragoste cu logodnicul meu o data pe zi uneori si de 2 ori. Ma putei ajuta. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Du-te la un medic ginecolog, mancarimea poate fi cauzată de candidoză la fel și usturimea, poți da preventiv cu Clotrimazol cremă la exterior până ajungi la medic. Baftă.

| preacopilapentruvarstaei a răspuns:

Du-te la control nu e de joaca, poti avea infectie! luata de la toaleta..sau cel mai bine ar fi sa va duceti amandoi la un control! sper ca te-am ajutat! funda?:**

| Anemona92 explică (pentru preacopilapentruvarstaei):

Stii cumva daca poate fii si o boala prin transmitre sexuala?