| AszzaX a întrebat:

Buna TPU..am si eu o problema..nu am mai facut sex de mult si intr-o zi am incercat sa ma masturbez...mi-am introdus un melc in vagin si nu am reusit sa il mai scot! mi-e rusine sa merg la medic, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| pursisimpluAlex a răspuns:

Sunteti niste oh go on face misto de voi omg.

18 răspunsuri:
| Georgiana_4310 a răspuns:

LOL! Fetita, in loc sa ne povestesti noua ce visezi, mai bine ti-ai gasi o alta preocupare! Esti penibila!laughing

| AszzaX explică (pentru Georgiana_4310):

Auzi papusica? constientizezi ca era o gluma nu? hai nu mai rade cu gurita pana la uechi ca tie chiar s-ar putea sa iti intre un melc in gura si clar nu il mai scoti xD unii oameni au simtul umorului destul de dezvoltat si au inteles din prima ca este o gluma.iar pentru cei cu solutii nu le pot decat multumii...m-au amuzat si mai tare xD aLaugh

| Georgiana_4310 a răspuns (pentru AszzaX):

Papusica,daca ar fi dupa mine, n-ai avea cont aici.De ce sa-ti raspunda lumea la intrebari stupide, pe care le pui ca sa te amuzi, in loc sa raspunda si sa ajute chiar, persoane care au nevoie de un sfat? Si daca tie iti place sa te joci cu melcu' si sa ti-l bagi din cand in cand pe undeva, il las pentru tine.Nu-l mananc eu!winking

| Cosmin1I a răspuns:

Un melc? Tot ce ai putut sa gasesti a fost un melc?

| AszzaX explică (pentru Cosmin1I):

Asta am gasit..asta am incercat!

| deeapanda a răspuns:

Hai ma de ce nu tiai bagat o rama iaccccc sad nu te-ai gandit ca nul mai poti scoate! baga mana si scoate-l si gata cum l-ai bagat asa si scoate-l decat sa te faci de rusinesad

| JustMe88 a răspuns (pentru deeapanda):

Nu are de ce sa se faca de rusine! Trebuie sa puna un pic in balanta ce e mai important! Sanatatea sau rusinea pe care probabil o va simti pret de cateva minute cat va fi in fata medicului pe care e posibil sa nu il mai intalneasca a foua oara in viata!

| adyi370 a răspuns:

Vrei sa vb pe mes te rog frumos te ajut eu daca vrei adrianuseri

| JustMe88 a răspuns:

In situatia data...solutia ar fi medicul! Lasa rusinea la o parte pentru ca e vorba de sanatatea ta! Crede-ma...a vazut acel medic si cazuri mai grave! Good luck

| JustMe88 a răspuns:

Hai sa nu ne jignim...ca as putea si eu sa fac asta fara nici o problema! Am mai vazut intrebari de genul asta si au fost destul de serioase oricat de stupide au parut! Daca atat o duce capu' atata face!

| somnisphere a răspuns:

Lasa rusinea deoparte si du-te cat mai repede la un medic. Nu e de joaca si nici de gluma cu asa ceva

| somnisphere a răspuns:

Daca vrei lasa-mi id-ul tau in privat si putem discuta mai detaliat

| AszzaX explică (pentru somnisphere):

Da-mi-l tu pe al tau

| somnisphere a răspuns:

La fel ca aici e. add me

| AszzaX explică (pentru somnisphere):

Si cum m'ai putea tu ajuta? xD mi-l scoti tu? laugh

| AszzaX explică (pentru somnisphere):

XD

| AszzaX explică:

S-a gasit unu' destept sa comenteze ....ha ha xD