| Andruta05 a întrebat:

Am si eu o problema...Prietenul meu va trebuii sa plece peste cateva zile la tara si va fi nevoit sa stea o saptamana. Problema este ca el si-a petrecut tot acolo Craciunul si a stat tot o saptamana. Mi-a fost ingrozitor de greu fara el. Inca o saptamana de chin, deci am nevoie de sfaturile voastre. Ce as putea face ca sa nu imi stea gandul la el?! Cum sa fac sa nu imi fie chiar atat de dor de el...NEED HELP! [fundita]

Răspuns Câştigător
| wRIOw a răspuns:

Stiu ca e cam greu, nici nu stiu chiar ce raspuns sa-ti dau ca sa-ti ajute dar voi incerca, poti sa mergi cu prietenele la film, la pizza, mergi la shopping(asta poate chiar ajuta), fa-ti poze cu prietenii ))) sper ca nu-s naspa raspunsurile mele, lol big grin

7 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Mergi si tu cu el.

| Allexandraaa a răspuns:

Nu puteti vorbi pe mess sau la telefon? Daca nu, iesi si tu cu prietenele tale ca doar e vacanta, fa diferite activitati si mai ajuta in gospodarie big grin

| xpbauuxx a răspuns:

Pai. ce face el la tara? Munceste sau sta cu rudele?

| xpbauuxx a răspuns:

Pai...ce face el la tara? Munceste sau sta cu rudele?

| Andruta05 explică (pentru xpbauuxx):

Trebuie sa stea cu parintii lui!

| xpbauuxx a răspuns (pentru Andruta05):

Parintii lui te plac?

| Andruta05 explică (pentru xpbauuxx):

Da, chiar foarte mult happy.