| didik15 a întrebat:

Am si eu nevoie de sfaturile voastre. Iubitul meu este sofer pe tir la o firma si de saptamana asta va trebuii sa isi continue munca iar eu nu stiu cum sa procedez pentru ca de cand suntem impreuna nu a plecat de loc pana acum si ne vedem zilnik si o sa imi fie tare tare greu cand o sa plece mai mereu...Cum ar trebui sa procedez ca sa trec mai usor peste asta?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy iti va fi greu prima saptamana, apoi ve vdea ca te obisnuiesti, nu ai ocupatie? faci in asa fel ca timpul tau sa fie mereu ocupat cu preocuparile tale gospodaresti, ca daca vei sta in pat uitandu-te la poze, vei plange toata ziua, si nu e de bine, sa inventat telefonul, se poate vorbi cu el atunci cand are pauza, nu sa il stresezi cu mesaje si telefoane, pentru ca ii pui viata in pericol.

| Pavelll a răspuns:

O sa te obisnuiesti, vorbiti si voi mai des la telefon. Zii sa isi ia un handfree( sa poata vb cand conduce) si o sa va fie mai usor

| bil a răspuns:

Sa ti faci un amant

| anonim09 a răspuns:

Si prietenul meu este pe tir si sta plecat si cate 2 luni, nu este usor, dar cu timpul o sa te obisnuiesti cu asta ca nu ai ce facehappy