| AndyAndrei1 a întrebat:

Buna TPU.
Am și eu o problema serioasă.
Am făcut heavy petting cu prietena mea înainte cu 5 zile înainte de CM dar ea avea dureri de burta de când s-a întâmplat. Prostia și am ejaculat între picioarele ei in chiloți.
Ciclu luna trecuta i-a venit dar cu o zi înainte a avut o scurgere albă și la sfârșitul ciclului s-a dus CM in culoare maronie.
Acum luna asta trebuie sa îi vina pe 11 sau 12.
Dacă îi vine și ciclu luna asta are șanse sa fie gravida?
Sunt foarte speriat
E VIRGINA

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt un om corect si consider ca este frumos si respectuos sa-mi cer scuze cand gresesc, ceea ce am si facut cu tine.

25 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu petting NU se poate ramane gravida, odata ce nu a exista sex cu penetrare vaginala iar tu spui ca ai ejaculat in chiloti, deci imposibil ca sperma sa fii zburat din chilotii tai, in interiorul vaginului ei.

| AndyAndrei1 explică (pentru Violleta2022):

Am ejaculat între picioarele ei pe chiloți ei

| Violleta2022 a răspuns (pentru AndyAndrei1):

Acelasi lucru, cata vreme este IN afara vaginului femeii, nu ai cum sa lasi pe nimeni insarcianta!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AndyAndrei1):

Nu exista sansa de sarcina, decat daca ejaculai direct in vaginul ei si ea era in perioada fertila adica la ovulatie, ce varsta are fata?

| AndyAndrei1 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ea 15
Da când am făcut asta pe ea deja o durea burta semn ca trebuia sa îi vina CM

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AndyAndrei1):

Dereglari hormonale ai auzit de ele? si daca ai ejaculat pe chilotii ei crezi ca sperma aia poate patrunde prin chiloti in vagin?, nu poate, la varsta voastra altceva decat sa face ti sex nu stiti? Aveti scoală lectii de facut de ce va ocupati de alte chestii care nu sunt pentru voi, de pildă sexul.

| AndyAndrei1 explică (pentru Violleta2022):

Azi suntem in 12 și iar i-a venit o secreție vaginală albă
De la ce poate fi
Și luna trecuta la fel
Azi trebuia sa îi vina ciclu
Oare sa fie de la ea cum e in dezvoltare are abia 15 ani

| Violleta2022 a răspuns (pentru AndyAndrei1):

Ideal ar fi fost sa vina ea aici sa-i explicam, nu un baiat sa discute despre secretiile vaginale ale femeilor, cicluri si altele, ca nu invata nimic fata aia, iar pe tine nu te ajuta cu nimic.

Asadar fetele si femeile au scurgeri vaginale (secretii) normale, care se intampla pe toata durata lunii, fiind mai abundente in anumite perioade si mai putin abundente in alte perioade.
Aceste secretii (scurgeri) sunt perfect NORMALE si sanatoase la toate fetele si femeile, de cand le vine ciclu menstrual pana la menaopauza.

| AndyAndrei1 explică (pentru Violleta2022):

Deci sa stau fără griji o sa îi vina ciclu

| AndyAndrei1 explică (pentru Violleta2022):

Ia venit azi CM
Am scapat?

| Mosotti a răspuns:

De ce sa fi speriat? Ca si daca ar ramane gravida, face avort si gata.
Insa nu are sanse sa ramana gravida daca e virgina, daca nu vine ciclu, e gravida, insa nu e.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mosotti):

Mii de scuze, ti-am dat din greseala "nefolositor".
Graba strica treaba sad

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

N-are nimic ca ai dat nefolositor, nu ma prea int calificativele pe mine, stau aici de placere si atat, mai greseste omul.
Dar na, apreciez ca ai zis ca ai gresit, ca pe unii ii deranjeaza, ca tin f mult la calificative, unii isi doresc nespus sa ajunga userul anului.

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Sigur, de aia apreciez ca ti-ai cerut scuze chiar daca nu ma deranjeaza, gestul tau conteaza.

Nu stiu daca a fost manipulata treaba cu useru anului, ca oamenii au votat.

| AndyAndrei1 explică (pentru Violleta2022):

Mersi mult ca mai linistit când eram terminat nu mai puteam de frica
Fiecare om greșește deși nu cred ca a fost o greseala când a fost un răspuns corect
Acum sincer pot sa dorm și eu bine când stiu ca nu e nimic și riscam sa ma îmbolnăvesc dupa o luna de stres și panicari
Acum dacă i-a venit ciclu de 2 ori pana acum nu are cum sa aibă nimic
Oricum apreciez fiecare comentariu și le mulțumesc tuturor celor care au comentat ca mam linistit
Va mulțumesc enorm de mult

| Violleta2022 a răspuns (pentru AndyAndrei1):

Sarcina se poate forma numai daca ejaculezi in vaginul ei sau la intrarea in vagin cu conditia ca fata sa fie in perioada fertila, cand este ovulatia.
Pe viitor, incearca sa pui prezrevativ pe penis, ca-ti prinde bine pe viitor sa te obisnuiesti cu el, ca sa ai sex fara griji si stres.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mosotti):

Sunt un om corect si consider ca este frumos si respectuos sa-mi cer scuze cand gresesc, ceea ce am si facut cu tine.

| cristimihailov a răspuns:

Boss, citeste un pic de anatomie. Doua ore de studiu iti vor salva luni de stress. E atat de greu sa citesti un pic?

| Goete a răspuns:

Si Sfanta Maria era vigina laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Goete):

Dar nu era in Romania.

| Goete a răspuns (pentru darrio2007):

In Romania cred ca e posibil sa ramana insarcinat cineva si fara sex, si daca e baiat

| Crackman a răspuns:

Daca o sa ii vina ciclu stai fara grija

| AndyAndrei1 explică (pentru Crackman):

Deci sa nu stau cu teama de sarcina nu?

| AndyAndrei1 explică (pentru Crackman):

Ca și luna trecuta i-a venit

| Crackman a răspuns (pentru AndyAndrei1):

Deci daca ii vine luna asta poti sa stai linistit

| Marduk69 a răspuns:

Bro relax! Nu-i gravida. Copiii nu se concep asa usor