| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema si as avea nevoie de niste sfaturi de la voi. Nu prea am succes la fete. Am 15 ani si am avut doar o relatie mai serioasa timp de 3 zile. Vad in jurul meu prieteni, oameni, in relatii si ma simt prost ca nu am si eu una. In ultimul timp am mai prins si eu `tupeu` sa ma bag in seama cu fetele, am obtinut un numar de telefon dar nu am mai continuat. Astept sfaturi! Multumesc!

4 răspunsuri:
| BebeStrumf a răspuns:

Serioasa de 3zile zicilaughing), bravo gajbicule esti tare! Tinerel(15ani),mai asteaptalaughing)ca'ti vei gasi si tu unasmug ai rabdarebig grin...nu ti grabi ca fata la maritislaughing))! xoxo, succes:*!

| BluDesign a răspuns:

Salut Marius!
Ar trebui sa te lasi de wow si sa iesi sa te plimbi cred,am observat ca ai niste cunostinte destul de bune legate de world of warcraft iar asta nu o sa te ajute sa-ti dezvolti relatiile cu persoanele din jur.Iar daca-ti lipseste tupeul gandeste-te ca persoana cu care interactionezi este tot om ca si tine cu defecte si slabiciuni.
Uite am o provocare pentru tine,mergi la o fata care-ti place tie in mod special si spune-i direct cu zambetul pe buze(asta in caz ca ai mai vorbit cu aceea persoana ), "Buna (Numele),Ce faci? O sa-ti raspunda probabil "Bine.Tu?" iar tu o sa-i raspunzi "bine,iti admiram parul,imi place cum l-ai aranjat azi,nu ca nu ar fi frumos in fiecare zi ca si tine(in general orice compliment este binevenit, poti sa-i faci un compliment legat de haine etc, ce-ti trece tie prin cap).In principiu am deschis o conversatie cu un compliment atat cu persoane cunoscute cat si cu persoane straine si niciodata nu am esuat.Deci un zambet frumos, un compliment si multa incredere in sine.Succes Marius si cum ziceam, lasa lumea virtuala.

| ÐÿÅ a răspuns:

Fa rost de nr. de tel. si invit-o sa iasa pe-afara... de'acolo te descurci tu...

| marius212 a răspuns:

Pei chestia e ca am facut rost de numarul ala dar nu am facut nimic altceva. am luat numarul si dupa nu am mai stiut ce sa fac...eram.sa o sun.sa nu o sun.si a castigat nu. dar sper ca o sa schimb situatia! si app nu ma joc jocuri de genul ala sau altceva ce tine de wow. dar s-a intamplat sa stiu. nu ai cum sa nu ai un prieten care sa iti povesteasca toate lucrurile aste chiar daca nu te intereseazatongue