| AloNe_1012 a întrebat:

Am si eu o problema. voi care le aveti cu dragostea. pentru un sfatpuppy dog eyesAm sa va povestesc totul in cateva randuri si daca se poate sa ma si ajutati:
Totul a inceput intr-o zii la scoala cand un baiat din clasa cealalta incepe sa ma bage in seama si sa se tina dupa mine. Intr-o zi am ramas aman2 la aceeasi ora de romana si mi-a spus ca ma place, ca vrea sa fie cu mine etc. Pe mess am vorbit si am fost cu el doar "virtual" ca sa zic asa ( nu am iesit afara) l-am rugat sa iesim dar nu avea timp. se mutase din scoala; Si ne-am despartit. Peste cateva saptamanii el se reintoarce in scoala. Ma priveste, se uita la mine dar nu mai mult. Multi imi zic ce le-au mai zis lor. Mai degraba ca ma iubeste dar nu poate sa mi-o zica, Nu stiu ce sa fac sa ma bage iar in seama. Il iubesc! si nu vreau sa renunt! Cepot sa fac sa ii recastig increderea?!
Dau funda :* :X

6 răspunsuri:
| adaanda a răspuns:

Incearca sa flirtezi cu el sa ii sucesti mintiletongue da-te la elbig grin

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru adaanda):

Cel mai bun răspuns primește...un sac cu mu..re
Dacă tu ești proastă și dai sfaturi și mai proaste trebuie să faci epidemie?

| adaanda a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Dar tu cum faci frustratule/frustrato sa agati? Sti ce inseamna "a flirta"? vezi cauta in dex. Cred ca nici dreacu nu se uita la tine.Mars in p.a matii, hai sictir!

| ElHombre2000 a răspuns:

Pai incearca sa il bagi tu in seama la scoala sau incearca sa vorbesti cu el pe mes, dar nu fi insistentawinkingSUCCES!

| missmiaw a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, intra pe el pe mess sau ceva de genu. sau pur si simplu du-te la el intr-o pauza si spune-i ceva. poate e chiar tine la tine. dar nu stie cum sa iti spuna...

| AloNe_1012 explică (pentru missmiaw):

Asta mi-au spus toti care au vorbit cu el