| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si o intrebare, acum ceva timp am avut o relatie intima cu logodnicul meu neprotejata, peste cateva săptămâni am avut menstruatie una foarte dureroasă cu cheaguri destul de mari e posibil sa fi suferit un avort spotan, mentionez ca a fost primul contract sexual si nu a reușit in totalitate sa ma dezvirgineze va rog un raspuns

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este imposibil de dat un RASPUNS cert, concret si corect pe baza informatiilor oferite fiindca prin modul de formulare se poate considera ca fiind vorba de fapt o simpla ghicitoare. big grin

| Necunoscut112 a răspuns:

Sunt femei care au lună de luna menstruaţie cu cheaguri, extrem de dureroasă. Dacă ţi-a venit exact când trebuia, eu nu cred că a fost vorba de avort spontan.

| Maria39popescu a răspuns (pentru Necunoscut112):

Mi.a întârziat o singura zi