| GhostBehindTheDoor a întrebat:

Am un coleg care da semne ca m-ar placea.Imi zice mereu ca ma iubeste,imi zice pisi, matzo laughing).Dar e si foarte amuzant si mai face la 2 fete asa.Mi-a zis ca sunt draguta si desteapta.Si acum 1 minut mi-a zis ca ii place sa vb cu mine si ca uita din griji.Si la scoala vine la mine si stam amandoi pe scaunul meu si radem.Sa il cred sau nu?laughing Mi-a zis prietenul lui cel mai bun ca i-ar fi zis ca ma iubeste cu adevarat.

Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

Oricum ce conteaza pentru tine daca te place sau nu? Important este ca va simtiti bine impreuna! :X

11 răspunsuri:
| Noreasontosimle a răspuns:

Ei...te iubeste cu adevaratlaughing hai ma. Poate te place dar nu te iubeste. Da semne ca are ceva pentru tine, dar poate te place ca esti frumoasa si inteligenta nu inseamna ca vrea o relatie cu tine. E o diferenta.happypana la urma sunteti colegi, si iti sp eu o relatie intre colegi nu e cea mai buna alegereoh go on

| neutrino a răspuns:

Ne-ai convins ca te iubeste si pe tine dar nu este un motiv pentru a-l iubi tu pe el.

| Ichnat a răspuns:

Daca numai tie i-ti zice nazdraveniile mentionate de tine... atunci poti sa il crezi, daca le zice altora la fel... atunci baiatul vrea sa-si faca de capwinking

| GhostBehindTheDoor explică (pentru Ichnat):

Nu stiu sunt 2 fete la mine in clasa.Si lor le zice "te iubesc" da' parca rade cand le zice.Cred ca o face la misto+ ca el nu vb cu ele pe mess, iar cu mine vorbeste zilnic.Si la scoala sta numai langa mine.

| Ichnat a răspuns (pentru GhostBehindTheDoor):

Esti tu sigura ca nu vorbeste cu ele si pe mess? big grin Sfatul meu este sa ai o putina rabdare happy ca sa fi sigura siguricawinking

| GhostBehindTheDoor explică (pentru Ichnat):

Stiu ca nu vb cu ele pe mess ca imi zic ele si chiar si el.Si nu vreau sa fiu cu el. Vreau doar sa stiu daca ma place.Totusi suntem cei mai buni prieteni straight face.

| Ichnat a răspuns (pentru GhostBehindTheDoor):

Atunci spune-i ca il placi! tongue

| GhostBehindTheDoor explică (pentru Ichnat):

Nu il plac happy

| Ichnat a răspuns (pentru GhostBehindTheDoor):

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA... Acum s-a prins blondu... Daca te place i-ti va zice cat se poate de curand tongue

| GhostBehindTheDoor explică (pentru Ichnat):

Exact happy

| Ichnat a răspuns (pentru GhostBehindTheDoor):

Oricum ce conteaza pentru tine daca te place sau nu? Important este ca va simtiti bine impreuna! :X

| bymasackru a răspuns:

Deci baiatul probeaza si cu tine si cu altele pentru ca vrea sa vada care fata se lasa la el si atuncia o sa fie numai cu una dar daca nu se lasa nici una atuncia el probeaza cu toate!