| Anon0907 a întrebat:

Buna tpu..am un iubit..de o saptamana si 4 zile..in primele zile a fost atent cu mine..ma conducea mereu acasa..imi spunea ca tine foarte mult la mine..si dupa nu a mai vorbit cu mine..nu m-a mai bagat in seama..cand era cu prietenii lui nici nu ma saluta..si dupa..intr-o joi m-a chemat la el acasa..am fost..am stat impreuna..era la fel de iubitor cum era si mai demult..si dupa. urmatoarele zile la fel.iar s-a intamplat asa..nici un semn..nimic..dupa tot intr-o joi..chiar joia care a trecut.iar m-a chemat la el..si iarasi am stat..si i-am spus ca ma simt nasol cand e cu prietenii lui si nu ma baga in seama si a zis ca zilele alea a avut treaba si cand era cu prietenii era mai mult obosit..si am zis ca e ok..ca mna poate se schimba..si a zis ca tine foarte mult la mine ca asa e el.dar dupa. iarasi zilele astea..nu m-a bagat in seama..astazi nici un "la multi ani" nu mi-a zis..de ziua fetelor, femeilor..ma rog..si iarasi nu m-a bagat in seama.e rece cu mine..si nu stiu ce sa mai fac si cum sa ii mai spun ca ma deranjeaza..eu l-am lasat in pace..doar cand avea el chef sa vorbeasca cu mine vorbeam despre problema aia..in rest eram indiferenta ca poate il deranjam..si ma gandeam ca o sa ma caute..ca o sa vina la mine.dar nimic..suntem si in aceeasi scoala si la scoala nu ma baga in seama deloc..ba chiar se imbratiseaza prin curtea scolii cu alte fete..si am zis ca mna e ok mi se pare normal ca si eu ma mai imbratisez cu baieti..acum i-am trimis mesaj ca vreau sa vorbesc cu el urgent fata in fata.dar el nu mai are telefon ca si l-a spart si nu am cum sa il sun..sa ne intalnim..doar cand mai ia telefonul altuia sa la scoala si intra pe internet si vede mesajele lasate..in rest nimic..si ma simt foarte ciudat si rau..si plang in fiecare seara..fiindca tin foarte mult la el dar nu stiu ce sa mai fac.i-am dat si intimitate..nu l-am deranjat..nu l-am stresat sa nu mai fumeze(precizez ca fumeaza)..nu m-am tinut dupa el ca o catea.i-am lasat libertate langa prieteni..si el tot nimic..nici nu il intereseaza de mine..si nu ma baga deloc in seama..nu inteleg de ce..cand merg la el e afectuos cu mine si cand e cu prietenii nici un salut nu imi zice.
Stiu ca am scris mult dar va rog ajuta-ti-ma..nu stiu ce sa mai fac cu el.:'( dau funda...multumesc anticipat :'(

10 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Posibil ca el sa nu fie interesat cum speri tu, eu cred ca el cauta in tine un fel de portita de scapare, nu are rost sa iti pierzi timpul cu astfel de persoane.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu te-as sfatui in nici un caz sa continui relatia.Nu are rost sa dezvolt mai mult explicatia. Este imatur.

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca problemele de care vorbesti tu, au intervenit dupa ce tu i-ai cedat sexual. Ce bine era daca nu-i cedai, acum se tinea el dupa tine cu gura cascata

| Doub a răspuns:

Ioooi. M-ai innebunit cu "..." tale.
Isi bate joc de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O relatie stabila nu poate functiona in conditiile descrise de tine, nu asa se face treaba.E timpul sa-l ignori si tu complet, ca nu esti un obiect ca el sa poata sa te foloseasca de cate ori are el chef.Cam atat, vezi sa numai suferi degeaba ca mai rau iti faci.

| KinderBeeeib a răspuns:

Hey,nu mai plange si nu te mai stresa pentru el, NU TE MERITA. Daca vrei intr-adevar sa ii dai replica, trateaza-l cu indiferenta fiindca doare cel mai tare, asa cum face si el.Vezi de treaba ta, ignora-l, atunci cand va vorbi cu tine vei vorbi si tu cu el, daca nu te baga deloc in seama cel mai bine e sa pui punct relatiei.

| Neuronul a răspuns:

Vrea doar sex şi îi e ruşine cu tine în public! oh go on
E un idiot!
Spune-i doar că nu mai are ce discuta cu tinewinking

Răspuns utilizator avertizat
| DollyWiitch a răspuns:

Am fost aproape în aceeași situație straight face. eram exact ca tine l-am lăsat în pace cu prietenii si chesti de genu. la inceput era tandru si chestii de genu timp de 4 luni oh go on apoi s-a schimbat. am plâns și eu și tot așa, dar mi-am impus ori eu ori prietenii. pana la urmă l-am lăsat in pace oricum va ramane singur căci prietenii pana la urmă isi găsesc si ei perechea iar el va ramane pe dinafară, nu-ți fă griji rămai calmă și gandește-te ce e bine pentru tine n-ai de ce să stai să suferi după o persoana când e plină lumea de persoane bune, vorbește cu el și spune-i ce nu e in regulă. mai vorbim dacă e ceva baftă :*. happy be strong :3

| hhhpyter a răspuns:

Ori ii e jena cu tine in public ori vrea doar sex si nu prea stie cum sa-l castige.Parerea mea ar fi sa cauti pe cineva mai ciudat caru--ia sa-i pese de tine asa cum esti nu sa vrea doar sa te foloseasca, in ziua de azi prin normalitate se intelege propriul interes, nimic mai mult. Sper ca te-am ajutat, iar daca vrei mai multe sfaturi, cauta-ma, cunosc foarte bine oamenii din ziua... am 19 ani si eu am trecut prin din astea inteleg si pot ajuta alte persoane.Noapte buna.