| BubuuLinna a întrebat:

:*

am un nou coleg in clasa.tongue
lui ii cam place de mine
si tot ne trimitem biletele in ora
si a zis ca e topit dupa mine
este dragut dar momentan nu imi place de el
si mi-a trimis o data un bilet cat la suta il iubesc? laughing
si nu am idee ce sa'i scriu laughing

ma puteti ajuta?laughing
chiar nu am idee ce sa'i scriu laughing :*
mersi:*:*

4 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Daca chiar nu il placi nu are rost sa-l amagesti. Mai bune pune punct. Problema e ca o perioada de timp va suferi putin sad
Scz stiu ca rps meu nu te ajuta dar nu ai cum sa-l respingi fara sa-l ranestisigh
si daca te porti frum. cu el o sa-i placa iar de tine :-(

| BubuuLinna explică:

Biine laughing imi place putin de el laughing doar putin :*:*happy

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Tine cont de asta : daca nu vrei sa fii cu el si nai de gand nimic cu el, nu ii da sperante ca vreii ceva de la el si apoi sal lasi cu ochii in soare. se va simti fr rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca sa ii fii aproape nu chiar iubiti happy incerca sa il iei cu frumosu lsi dupa... sa pleca singur incerca totusi sa nu il marginalizezi