| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU..As avea nevoie de niste sfaturi, va rog. Am fost impreuna cu un baiat aproximativ 4 luni, 3 luni ne-a mers bine apoi incepeau certurile in fiecare seara. cand voiam sa ne despartim el ma oprea, spunea ca ma iubeste si ca nu ma lasa. De 2 saptamani vorbeste cu o fata, cu care acum e impreuna, exact dupa 3 zile de la despartirea cu mine. El vrea sa ramanem prieteni buni, dar nu stiu ce sa fac, ce sa cred? Cele mai bune sfaturi primesc funda. Multumesc!

3 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Nu merge asta cu prieten mai departe, daca te desparti, rupi orice legatura cu fostul, nici sms, nici telefoane, nici nu te vezi cu el. NU POTI FI CU FOSTUL PRIETEN.
Mergi mai departe, iesi cu prietenii, ai toata viata inainte, o sa iti gasesti pe cineva care cu adevarat sa te merite si sa te iubeasca!

| Clockwork a răspuns:

Asa da boss

| Katia0 a răspuns:

Am avut aceeasi experienta. Ne-am despartit de 3 luni...
Pur si simplu e un fuckboy si eu zic sa nu mai fii prietena cu el, nu.l mai baga in seama....ca poate isi da seama de ceea ce a pierdut. Si, cine stie, poate se intoarce