| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.As avea nevoie de parerea voastra. Sunt impreuna cu cineva de 4 luni, el fiind mai mare decat mine cu 3 ani. (El are 19 eu 16) problema e ca ne-am cunoscut pe internet... el e din Bucuresti iar eu din Bacau si se pune problema ar vrea sa vina pentru mine aici, doar ca el vrea sa intretinem si relatii sexuale iar eu nu stiu cat de ok ar fi avand in vedere ca am o varsta destul de frageda.Nu spun ca nu as vrea, dar ma gandesc si la consecinte...in concluzie nu prea stiu ce sa fac. O parere? Funda:*

Răspuns Câştigător
| horia98 a răspuns:

Sincer eu in calitate de baiat imi cam dau seama ca baietii in mod general 80% din cazuri vor doar sex si nimic mai mult... spune-i ca vrei sa-ti pastrezi virginitatea pana la o varsta bine stabilita de tine si vezi ce iti va spune... daca o sa intrerupa conversatiile cu tine atunci inseamna ca vroia doar sa profite de tine, dar daca o sa te inteleaga inseamna ca tine la tine cu adevaratbig grin. funda?

| Ora411C a răspuns (pentru horia98):

Problema e urmatoarea, am discutat cu el deschis despre acest subiect si a zis ca daca sunt de acord cu asta e totul ok....doar ca apoi cand am zis ca nu sunt sigura de ceea ce vreau si-a schimbat atitudinea. Ma gandesc si la faptul ca el vine aici pentru mine, ceea ce ar dovedi ca tine cat de cat la mine nu?laughing

| Exilee a răspuns (pentru Ora411C):

Esti batuta in cap, si imi pare rau ca ti-o spun. Un tanar de 19 ani este trecut prin viata, stie ce este TRADAREA, stie cum este s atradezi pe cineva. Chiar vrei sa-ti pierzi si copilaria care si-asa ti-o irosesti degeaba?
Nu am inteles niciodata de ce trebuie te gandesti la sex, in schimb ti-o spun ca vei tanji dupa sufletul de copil.

| horia98 a răspuns (pentru Ora411C):

Pai daca si-a schimbat atitudinea dupa ce i-ai spus ca nu esti sigura de ceea ce vrea el..atunci ii clar ca nu vine pentru tine ci pentru pasarica talaughing

| Ora411C a răspuns (pentru Exilee):

Nu cred ca sunt atat de batuta in cap. big grin Totusi probabil ai dreptate...merci pentru parerea oferita.

5 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Tipul ala nu vrea decat sex. Mai e si din alt oras, prin urmare n-o sa va puteti vedea toata ziua buna ziua... N-ai cum sa afli ce-i cu el si pe unde umbla. Lasa-l in pace... Doar nu vrei sa-ti pierzi virginitatea cu un tip pe care nu stii dac-o sa-l vezi si a doua oara. Ce fel de relatie mai e si asta? Ti-o trage o noapte si in urmatoarea zi pleaca acasa, iar tu ramai singura, sa te uiti la poza lui.