| DenisSa_6267 a întrebat:

Buna TPU^^, as vrea sa stiu cum se ajunge din orasul Baicoi, Prahova in Busteni la Pensiunea Casa Magica. Vreau cat de detaliat se poate:-s. ce maxi-taxi sau tren trebuie sa schimb...mersi :*. Si mai am o >nelamurire:". Pretul unei camere duble este de 50 lei, asta inseamna ca pentru 2 persoane [in aceeasi camera]platesti 100 nu? Scuzati categoria. Funda+ vot celui mai detaliat raspuns.Restu' vot love struck.

Răspuns Câştigător
| vatraiul a răspuns:

Denisa.nu? In primul rand din Boaicoi, sunt pana la Busteni 50 km, in al doilea rand te urci in maxitaxi-urile alea minunate de le aveti voi acolo si care merg cu orbitoarea viteza de 25km/h te lasa la Gara Floresti te urci in trebul de BV si cobori la Busteni. Simplu nu? Camera daca este 50 lei nu se dubleaza in caz ca vin doua persoane, trebuie sa faci diferenta intre 50 lei per camera sau pat, unde spune 50 lei per pat atunci se dubleaza costul in cazul a doua persoane. bafta.

1 răspuns:
| Азбука a răspuns:

Mergi tot inainte straight face