| BiAnCa765430 a întrebat:

Bună TPU, aseara am fost la un majorat cu iubitul meu și când am ajuns acasa, eram obosită și nu voiam decât să dorm, însă el s-a bagat în pat, eu m-am pus lângă el și a început să mă pipăie și să mă dezbrace, cu toate ca eram obosită nu am spus nimic și i-am făcut pe plac, recunosc și eu aveam chef chiar daca eram obosită. A fost o noapte fierbinte, dar la sfârșit mi-a spus ca îl doare penisul, ce nu inteleg e de ce îl durea, și pe mine m-a durut și încă mă doare, dar nu inteleg de ce ne-a durut pe amândoi. Îmi puteti spune părerile voastre despre durerile astea?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Ati facut sex neexcitati si ne lubrifiati. Ati lucrat dur si toata noapte si din aceasta cauza au aparut durerile la amandoi. Cu timpul aceste dureri vor trece, dar in continuare fiti atenti cum faceti sex ca sa nu mai patiti ce ati patit.

8 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Nu prea le aveti cu sexul, este?

| UnBroken2016 a răspuns:

Preludiu nu prea a fost a? El fiind obosit tin sa cred ca nu.

| murgumarius a răspuns:

Dacă aveti peste 18 ani, nu stiti sa faceti sex. Sunteti brutali. Folositi prezervativ, lubrifiant. Protejati-va de sarcina si boli. Bolile pot fi: gonorea, clamidia, candida, hiv, sifilis. Astea nu apar asa deodata. Ci in timp.

| Oana92 a răspuns (pentru murgumarius):

Cum adica apar in timp? Poate vrei sa spui ca simptomele nu apar imediat! Te poti imbolnavi si dupa un singur act sexual, nu e nevoie de mai multe...

| BiAnCa765430 explică:

Durerile astea au apărut imediat, adica pe mine ma durea si in timpul actului

| BiAnCa765430 explică:

Și preludiu nu prea am făcut preludiu

| NameHarris a răspuns (pentru BiAnCa765430):

Vor trece in cateva zilewinkingCum a zis si marius nu stiti sa facet sex, cam brutaliwinking

| BiAnCa765430 explică:

El e prea brutal, prima oară când am făcut sex cu el nu a fost așa, dar aseara a fost chiar brutal