| ℓσνє a întrebat:

Astazi eram afara cu gasca, si la plecare, am ramas eu si cu un baiat ultimii, si am vrut sa ne pupam pe obraz, ca intre amici. Si el mi-a spus ca " te-as saruta dar am prietena ". A fost la misto? Ar fi bine sa fie asa, pentru ca iubita lui este o prietena buna de-a mea. Nu vreau sa-i despart, dar ce pot sa fac?
Multumesc anticipat! happy

4 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Din moment ce a zis acest lucru, fie el la misto(cel mai probabil) sau nu, o urma de adevar tot a existat.Nu te baga, incearca sa il ignori e cel mai bine pentru prietenia ta.

| Sara2 a răspuns:

Logic ca a facut misto, iar pe prietena ta nu o respecta
de sarutt nu te-a sarutat...dar s-a gandit ca ar vrea

evenso
| evenso a răspuns:

Buna!
Nu te baga intre ei, mai ales pentru ca iubita lui este prietena ta, si nici daca s-ar despartii nu ar fi frumos sa te combini cu el ( cel putin daca inseamna ceva pentru tine prietenia )

| neutrino a răspuns:

Sa te retragi.